مراسم نمادین درختکاری در صنایع پتروشیمی ماهشهر

خورنا: به مناسبت هفته هوای پاک، مراسم نمادین کاشت توسط امام جمعه محترم ماهشهر و معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی انجام شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، به مناسبت هفته هوای پاک و نامگذاری روز ۲۶ دی ماه به عنوان روز طبیعت و هوای پاک، ۲ اصله نهال به صورت نمادین توسط امام جمعه محترم بندرماهشهر و معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی کاشته شد.
شهردار سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در این خصوص گفت: این اقدام با هدف فرهنگ سازی و آموزش همگانی در راستای احداث فضای سبز و احیای سنت حسنه ی درختکاری با همکاری واحد محیط زیست این سازمان انجام شد.
علی موسوی افزود: همزمانی این مراسم با چهارمین اجلاس مدیران عامل شرکتهای منطقه ویژه موجب شد تا این مراسم توسط امام جمعه ی محترم ماهشهر و همچنین بالاترین مقام شرکت ملی صنایع پتروشیمی انجام شود و این نکته، بار دیگر لزوم همکاری مسئولین شهری و مدیران صنایع پتروشیمی جهت اهتمام به کاشت درخت و سالم سازی محیط زیست را تاکیدی دوباره شد.
همچنین به همین مناسبت و با هدف توسعه فضای سبز منازل سازمانی و ترویج فرهنگ درختکاری در سطح خانواده های کارکنان سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، توسط شهرداری سازمان نهال رایگان در اختیار همکاران این سازمان قرار گرفت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • حامد نگو معشور بگو ویرانه غم ..که مردمونش ندارن شکل ادم معشور صنایع پتروشیمی اش کجا بود خجالت هم خوب چیزی...معشور گور داره که کفن داشته باشه...ها ها ها خندیدیم
  • نام(لازم)... مراسم نمادین درختکاری در صنایع پتروشیمی ماهشهر !!!!!!!!!!!! آقایان ، مسئولین مربوطه ! صنایع پتروشیمی بندرامام خمینی نه ماهشهر .. نام دزدی تا کی ! جعل سند تا کی ! امیدوارم روزی برسد که در مملکت ما قانون حکم کند و برای دزدی نام و جعل سند از این گونه که شما می کنید بتوان شکایت به دادگاه برد ....