امام جمعه شهر چمران: ورودی شهر چمران زیبنده این شهر نیست/ شهرداری به صورت جهادی ورودی را ساماندهی و زیباسازی کند

امام جمعه شهر چمران گفت: وضعیت ورودی چمران زیبنده شهر نیست و نیاز به ساماندهی و زیباسازی دارد.

به گزارش خبرگزاری خورنا،  حجت‌الاسلام جاسم عبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر چمران با اشاره به فرا رسیدن اربعین حسینی اظهار کرد: فرا رسیدن اربعین حسینی را محضر حضرت بقیه‌الله الاعظم ارواحنا فداه و همه عاشقان حضرت سیدالشهدا (ع) تسلیت عرض می‌کنم.

وی افزود: اربعین حسینی نماد شکوه، عزت، سربلندی و پیروزی حق بر باطل و ثمره ایستادگی و مقاومت در مقابل جریان باطل و استکبار است. اربعین حسینی نشان داد جریان کفر و طاغوت هرچند به ظاهر قدرتمند، اما شکست‌پذیر است.

خطیب جمعه شهر چمران در ادامه با بیان اینکه برخی مسئولان عکس شهدا را می‌زنند اما عکس شهدا عمل می‌کنند، تصریح کرد: باید سیره و اخلاق شهدا در جامعه به عنوان یک الگو نهادینه شود و خدای ناکرده نام و یاد شهدا در جامعه کم‌رنگ نشود چرا که همه ما مدیون شهدا هستیم. جوانان و نسل امروز باید با شهدا آشنا شوند و از شهدا درس بگیرند.

عبادی در فراز پایانی خطبه‌ها با انتقاد از وضعیت ورودی شهر چمران، گفت: ورودی چمران زیبنده شهر نیست و نیاز به ساماندهی و زیباسازی دارد. از شهردار درخواست داریم در این رابطه اقدامات لازم را به صورت جهادی انجام دهد تا شاهد ورودی زیبا در شهر چمران باشیم.