رئیس اداره میراث اهواز خبر داد:

اتخاد تدابیر لازم برای ارتقای شرایط ایمنی در تأسیسات گردشگری اهواز

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اهواز از اتخاذ تدابیر لازم به منظور تأمین و ارتقای شرایط ایمنی در تأسیسات گردشگری این شهرستان خبر داد.»

به گزارش خبرگزاری خورنا و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان، تبار قریب امروز شنبه پنجم مهرماه ۹۹ اظهار کرد: در آستانه هفته گردشگری، نشست مشترک اعضای اتحادیه هتلداران و اتحادیه دفاتر مسافرتی استان با غلام شجاعی سرپرست معاونت گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی خوزستان در محل اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اهواز برگزار شد.

او گفت: در این گفتگو، باتوجه به تأثیرات منفی همه‌گیری بیماری کرونا بر بخش‌های مختلف صنعت گردشگری از جمله تأسیسات اقامتی و دفاتر خدمات مسافرتی، مشکلات و جوانب مختلف فعالیت اصناف حوزه گردشگری شهرستان اهواز مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اهواز افزود: در این جلسه مقرر شد پیگیری لازم برای برگزاری جلسه با دستگاه‌ها و نهادهای متولی به منظور رفع برخی از مشکلات موجود انجام شود و تدابیر لازم برای تأمین و ارتقای شرایط ایمنی در تأسیسات گردشگری اهواز درنظر گرفته شود.

او در پایان خاطرنشان کرد: استاندارد سازی تأسیسات اقامتی و نیز توجه بیشتر به مقوله آموزش برای دست‌اندرکاران صنعت گردشگری از جمله موارد دیگری بود که در این جلسه مطرح و روی آن‌ها تأکید شد.