دلنوشته‌ای از یک رستم اهوازی خطاب به تروریست‌های الاحوازی؛ ملک کیان نه جولانگه توست!

احمدرضا رستمی

دو سال از جنایت تروریستی گروهک تجزیه‌طلب الاحوازیه در شهرستان اهواز می‌گذرد جنایتی که یادش چون استخوانی در گلو و زخمی باز، هرآینه روح و جان هر آدمی را خراش می‌دهد.

۳۱ شهریور سال ۹۷ و در رژه نیروهای مسلح اهواز بود که یک مشت بی مایه و از بن خراب که از بام تا شام لاطاعلات سرپا دروغ در باب تبعیض و ستم قومی در خوزستان را نشخوار می‌کردند کلاشینکف برداشتند و از کودک چهار ساله تا جانباز روی ولیچر را ددمنشانه به خاک و خون کشیدند.

جنایتی کثیف و در عین حال وقیح که حتی حیوانات نیز از ارتکاب به آن امتناع می‌کنند چه برسد به انسان دو پا که اشرف مخلوقات است و جایگاهش در کائنات معلوم؛ بنابراین نامیدن تروریست‌های الاحوازی به نام دیو و اهریمن، شاید بهترین نامی باشد که بر روی چنین زشت کاران حماله‌ الحطب می‌توان گذاشت.

البته ای کاش این اهریمن چهره‌گان اجامر صفت الاحوازی، که با دریوزه‌گری از اجنبی، در سودای تجزیه خوزستان به سر می‌برند به جای اینهمه بی شرمی و ادعاهای پوچ ارضی، اندکی از خرد نیز بهره‌مند بودند تا بدانند ملک کیان همان عرصه سیمرغ است که محل تاخت و تاز هیچ پشه‌ای نیست و پَشگان تنها لیاقتی که دارند همانا نشستن بر روی آن چیز دیگر است که ادب ایرانی من اجازه آوردن نام آن را نمی‌دهد!

هموطن ایرانی ۳۱ شهریور دیگری از راه رسید و باردیگر خاطرات تلخ جنگ تحمیلی و حادثه تروریستی اهواز در فکر و ذهن هر ایرانی زنده شد. بنابراین جا دارد که در چنین روزی به پاسداشت احترام به قهرمانان دیروز وطن که در سنگر دفاع از مام میهن سینه‌ خود را در برابر گلوله‌های خصم بعثی مردانه سپر کرده بودند و نیز شهدای حادثه تروریستی اهواز که ناجوانمردانه به دست ضحاکان زمان جان شیرین خود را از دست داده‌اند کُله از سر بر داریم و شمعی روشن کنیم و از درگاه ذات باریتعالی خواهان آرامش ابدی برای روح آن بزرگواران شهید و قوام و ثبات را برای مرزهای این سرزمین کهن آرزو کنیم…..آمین

احمدرضا رستمی از اهواز شهریور ۹۹

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • درود
  • اتفاقا ما در خوزستان زیاد به عربها رو دادیم آنها در تمام ادارات و مسولیتها حضور دارند در حالیکه بیست درصد جمعیت استان هستند