نشست هم اندیشی اعضای کمیسیون نظم و امنیت مسابقات ورزشی استان خوزستان برگزار شد

نشست هم اندیشی اعضای کمیسیون نظم و امنیت مسابقات ورزشی استان خوزستان صبح امروز ۲۳ شهریورماه در محل اداره کل برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خورنا| این نشست با حضور مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان،مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری خوزستان و اعضای کمیسیون نظم و امنیت مسابقات ورزشی استان به منظور هم اندیشی،هماهنگی و برنامه ریزی جهت برگزاری مطلوب رویدادهای ورزشی به انجام رسید.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در این جلسه طی سخنانی اظهار کرد: برقراری نظم و امنیت و برگزاری مسابقات به دور از هر گونه تنش، امر بسیار مهمی است که در این راستا عوامل پرتلاش و متعهد در نیروهای امنیتی و انتظامی و امدادی همکاری بسیار خوب و اثربخشی با حراست اداره کل دارند که جای تقدیر و تشکردارد.
افشین حیدری با بیان اینکه همکاری این عوامل زحمتکش همیشه آرامش را در اماکن ورزشی بوجود آورده است،افزود:نیروهای خدوم انتظامی در سرما و گرما و ایام تعطیل و غیر ‌تعطیل تمام سعی و تلاش خود را به کار می بندند تا علاقمندان ورزش در فضایی کاملا امن و آرام مسابقات ورزشی را از ‌نزدیک تماشا کنند .
وی گفت: امیدواریم پس از شکست ویروس کرونا و حضور دوباره تماشاگران در ورزشگاه ها با هماهنگی هر چه بیشتربتوانیم نظم ‌وامنیت ورزشگاه ها را ارتقا بخشیم و شاهد برگزاری مسابقات به شکل مطلوب تر باشیم.