جزییات حضور رئیس مجلس در شهرستان بهبهان اعلام شد

نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی جزئیات حضور دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به شهرستان بهبهان را تشریح کرد.

محمدطلا مظلومی در تشریح جزییات حضور دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در بهبهان گفت: با پیگیری های صورت گرفته، فردا چهارشنبه شهرستان بهبهان میزبان رئیس مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

وی افزود: بازدید از چند پروژه عمرانی شهرستان جزو برنامه های اصلی رئیس مجلس در سفر به شهرستان بهبهان است.

مظلومی در پایان با اشاره به وضعیت کرونا در شهرستان گفت: با توجه به وضعیت کرونا در بهبهان، برنامه های دیدار مردمی و نشست خبری رئیس مجلس برگزار نخواهد شد.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ضمن سلام خدمت شما همشهری ها بنده فکر میکنم که این کار که شخصی در محیط حفاظت شده فعال حیاط وحش قدرت داشته باشه ویلا سازی کنه کار هرکس نیست اگر زمین در منابع ملی بود باز یک چیز مثل چه موری اما اینجا بغیراز اینکه جز منابع ملی است از لحاظ میراث فرهنگی است و مخل. امنیت سد ....و هزاران دلیل دیگر آیا مقامات شهنرستان متوجه نشدند مدعی العموم محترم فرماندار وادارت امنیتیی و نیروی انتظامی همگی میدانن اینگونه موارد دغدغه همیشگی مقام معظم رهبری است که اخیرا دستوارت جدید نیز از طریق رسانه ها اعلام فرموده اند . .......بهبهان خواب نیست . و مقامات هم بیدار وهوشیارن