بندر امام بزودی شهرستان می‌شود

نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان گفت: بررسی‌های کارشناسی از سوی وزرات کشور برای تبدیل این شهر به شهرستان صورت گرفته و به زودی بندر امام خمینی در تقسیمات وزرات کشور، تبدیل به شهرستان می‌شود.

نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان گفت: بررسی‌های کارشناسی از سوی وزرات کشور برای تبدیل این شهر به شهرستان صورت گرفته و به زودی بندر امام در تقسیمات وزرات کشور، تبدیل به شهرستان می‌شود.

حبیب آقاجری درباره آخرین وضعیت شهرستان شدن بندر امام بیان داشت: در زمان انتخابات مجلس یازدهم عنوان کردم اگر تقسیم محدوده بر اساس معیار باشد بین سه تا شش ماه بندر امام شهرستان می‌شود و تمام کارهای کارشناسی وزارت‌ کشور برای شهرستان شدن بندر امام انجام شده است.

وی افزود: هفته گذشته پیگیری تسهیل کارهای شهرستان شدن بندر امام بودم و در تلاش هستیم که بندر امام با رعایت حق و حقوق قانونی تقسیم محدوده، انجام شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • همش شعار کو عمل
  • حق حقوقی که آقای آغاجاری میخواد رو کنه ..فاتحه بندر امام خمینی ره خونده ست
  • حق مردم سربندر است که شهر شهرستان شود
  • لعنت خدا بر تک تک کسانی که حتی کوچکترین تاثیری بر تقسیم بندی حقوقی و مرزی قدیمی بندر امام گزاشته اند ب صراحت میگم این نونی که سر سفره این اشخاص میاد از اشکم یتیم و حق الناس هم بیشتر تو گلشون گیر میکنه حالا خواهیم دید... ی عده مردم ساده لوح هم فقط دل خوشن ب شهرستان شدن پوشالی فقط ی اسم بی مزد بی مرز بی تدبیر واقعا متاسفم ...