جلسه هماهنگی افتتاح مدارس بندرامام خمینی با موضوع رعایت پروتکل های بهداشتی

خورنا| هدایت اله ترحم : جلسه هماهنگی افتتاح و ثبت نام مدارس سال ۹۹ بندرامام خمینی در سالن اجتماعات ۴۰۰ واحد با حضور بخشدار و رئیس آموزش و پروش و عضو شورای شهر بندرامام و کارشناسان و مدیران مدارس این شهر برگزار گردید.

در این جلسه که موضوع و نگاه اصلی آن بر پایه افتتاح مدارس با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بود دکتر خسروی بخشدار بندرامام خمینی ضمن تشکر از همه فرهنگیان محترم در این شهر ، نکاتی را در باب مسائل پدافند زیستی و بهداشتی مدارس به فرهنگیان عرض نمودند.

دکتر خسروی افزود؛ بنده برای افتتاحیه مدارس بندرامام خمینی شخصآ حاضرم تا جای که نیاز باشد در بحث اجرای کامل تعهدات بهداشتی با آموزش و پرورش و شخص جناب مهاجر ریاست محترم اداره آموزش و پروش و مدیران مدارس در خصوص ضد عفونی و مسائل پدافندی همکاری و از ظرفیت های صنایع پتروشیمی و سازمان بنادر در این خصوص برای آرامش خاطر والدین دانش آموزان استفاده کنم.

بخشدار بندرامام خمینی نگاه و اطاعت ما از دستورات مقام معظم رهبری در خصوص فصل الخطاب بودن فرمایشات ایشان در باب تبعیت و پیروی از ستاد کرونا پابرجاست و از همینجا از همه عزیزان فرهنگی و مردم شریف بندرامام خمینی تقاضا میکنم در این ایام محرم همه موارد پروتکلی که از سوی ستاد کرونا می باشد را رعایت تا بتوانیم سال تحصیلی بی دغدغه ایی را از این لحاظ شروع کنیم.

در پایان بخشدار بندرامام خمینی عنوان کرد: انشاله با پیگیری ها و همدلی بین جناب استاندار محترم و نماینده محترم مجلس این سال تحصیلی جدید شاهد شهرستان شدن بندر امام خمینی باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • باسلام خسته نباشین به تمام مسولین شهر که درزمینه بهداشت مدارس همکاری می نماین ونماینده محترم اقای اقا جری کمی هم به فکر فاضلابهای شهر هم بپردازین مسکن مهر را بازدید بفرمایین فاضلاب روبروی در بلوک ۵۸بالا امده بوی پامطبوع