استخدام هفت نیروی غیربومی در واحد پمپاژ پالایشگاه بیدبلند بندرماهشهر

واحد پمپاژ پالایشگاه بیدبلند که در بندر ماهشهر واقع شده است مبادرت به استخدام ۷ نیروی جدید از خارج از منطقه کرده است.

به گزارش خبرگزاری خورنا، این واحد که در مسیر اسکله مجیدیه قرار دارد و در حال تکمیل جهت بهره برداری می باشد می تواند در آینده مشکلات بیکاری جوانان منطقه را برطرف کند، اما رفتار نامتعارف مسئولین ارشد این واحد در خصوص استخدام از شهرستان های دیگر باعث خشم مردم منطقه شده است.

سایت شرکت تهران جنوب در بندرماهشهر که شاهد فوت یک کارگر بر اثر گرمازدگی بود، علاوه بر بی تدبیری مسئولین آن مجموعه، نشان از فشار بالای بیکاری در منطقه می باشد، که کارگران بدون حق اعتراض در گرمای بیشتر ۵۰ درجه و رطوبت بیش از ۹۰ درصد مجبور به کار می باشند.

در صورت عدم رفع مشکل بیکاری مشکلات و معضلات زیادی پیش روی مسئولین ارشد شهرستان قرار خواهد گرفت.

با وجود نیروهای متخصص و توانا، جوانان تحصیل کرده و محتاج به کار، استخدام از شهرستانی دیگر می تواند عواقبی سخت برای مجریان این اقدامات داشته باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • دودش تو حلق مردم اونجاس،پولش تو جیب نون به نرخ روز خوراس انقد که ازین اخبارا از خوزستان میخونیم آدم دوست نداره دیگه پیگیر اخبار استانش بشه چقد غصه،غصه ی کاراگرای هفت تپه،غصه ی آب غیزانیه و ... غصه ی کارتون خوابای خیابون،غصه خشک شدن نخلا... خرج ایرانو داره میده خوزستان،چقد مسئولین نامسلمونی داریم، بخاطر منافعشون رو مردم پا گذاشتن،خواهشا از دین و اسلام و ....ادعا نکنید اونارم با خودتون خراب نکنید
  • این نشون دهنده ضعف نماینده ماهشهر و امیدیه است که حتی نیروی ساده از کهگلویه و بویراحمد میارند