کدام خائن تر است؛ فرماندار بندرماهشهر یا مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان؟

محسن بیرانوند فرماندار شهرستان بندرماهشهر امروز در حالی که آخرین روزهای فرمانداری خود را سپری میکند در نشست شورای اداری شهرستان گفته است: مدیرکل ورزش خوزستان خائن به مردم است، نماینده مجلس و رسانه‌ها صدای من را به وزیر ورزش برسانند. اعتبارات خوبی برای پروژه‌های ورزشی تعریف شده اما مدیرکل ورزش و جوانان در این مسیر کارشکنی می‌کند. این اعتبارات همچنان وجود دارد اما پروژه‌هایی که می‌توانست با مبلغ کمتری اجرا شود به دلیل خیانت مدیرکل ورزش باید با چند برابر مبلغ قبلی اجرا شود!

در حالی ۲ سال و ۷ ماه از فرمانداری محسن بیرانوند در بندرماهشهر میگذرد که این شهرستان ضعیف ترین روزهای خود را در توسعه عمرانی و پیشبرد پروژه ها تجربه کرده اما بیرانوند همچنان آخرین دست و پا زدن های خود را برای ماندن در صندلی مدیریت ثروت و صنعت انجام میدهد.

این فرماندار که به عقیده کارشناسان و فعالین اجتماعی و رسانه ای از ابتدا هم در حد و اندازه بندرماهشهر نبود، حالا در روزهای پایانی قصد دارد عملکرد ضعیف و بحران زای خود را با حمله به دیگران تطهیر کند.

محسن بیرانوند در حالی انتظار دارد افکار عمومی فریادهای عدالت خواهانه و حق طلبانه وی را باور کنند که نزدیک به ۳ سال فرصت داشته تا برای وصول مطالبات و حقوق تضییع شده‌ی این بندرکهن دست به هر اقدامی بزند و آن را زنده کند، اما حالا که بوی حلوای دوران مدیریتی خود را استشمام کرده، با دستپاچگی تمام ناتوانی خود را گردن دیگران می‌اندازد.

البته این یادداشت سعی در دفاع از افشین حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان ندارد چرا که مدیریت ضعیف و ناعادلانه این مدیرکل در تقسیم بودجه و سوءمدیریت های وی بر کسی پوشیده نیست.

اما کسی نیست که نداند توان اجرایی فرماندار ابر شهرستان تجاری و صنعتی بندرماهشهر اگر بیشتر از مدیرکل ورزش و جوانان نباشد، کمتر از او نیست.

بیرانوند باید توضیح دهد که چرا در این سالها از ظرفیت استاندار خوزستان برای حل مشکلات بودجه و تخصیص اعتبارات به حق و قانونی بندرماهشهر استفاده نکرده است؟ مگر وی نماینده عالی دولت و استاندار در شهرستان نیست؟

بیرانوند باید بگوید چرا در دوره نمایندگی علی گلمرادی که اتفاقا نزدیکی مثال زدنی با وی داشت از ظرفیت نماینده استفاده نکرد و حتی از نماینده نخواست تا صدای وی را به وزیر برساند؟

بیرانوند باید بگوید چرا پیش از این از رسانه ها نخواسته بود تا ندای “هل من ناصر یا نصرتی” او را به گوش مسئولان و وزیر برسانند و همه این تلاش ها در روزهای پایانی صورت گرفته است؟

با همه اینها افکار عمومی باید قضاوت کنند که خائن اصلی چه کسی است و بیشترین خیانت را چه کسی در حق مردم بندرماهشهر کرده است؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • دولت روحانی کلا دولت خائنان است
  • خائن خودشه الان زرنگ شده اره بعد ما مگه ادم لایق تحصیل کرده تو ماهشهر نداریم که بیرانوند که اهل لرستان بیاد فرماندار بشه اقا باید هر شهری اهل خودش شهر مسعول بشه که دلش بسوزه مردم بشناسه مشکلات بدونه چرا باید مال یه شهر استان دیگه ای بیاد تو ماهشهر خواهشن از کسانی که دستن درکار خودشون انتخاب میکنن از بچه های خودمون بزارن فرماندار شهردار که واقعا دلسوز باشن .بابا بخدا این دنیا ارزش نداره فردا روز ادم میمیره چرا کسی فکر این مردم بدبخت نیست بابا ماهشهر اینقدر ادم بیکار بی پول بدبخت داره که هیچ شهری مثلش نیست با این همه موقعیت کاری درامد باید وضع ما این باشه .خواهشن هرکسی خواست پستش تحویل بده باید بشینه تحویل بده بگه چکار کرده چی نکرده ن همین جوری ول کنه بره باید توضیح بده چکار کرده بعدخواهش میکنیم از مسعولین از بومی ماهشهر واسه فرمانداری بقیه ارگانها استفاده بشه هیچ راضی نیستیم اینجوری حق ماهشهر ماهشهری ضایع بشه
  • افکار عمومی مگه براشون مهمه😒
  • ملت هرکدومو بگن،اون پست بالاتری میگیره
  • فقط دولت روحانی؟دولت چرا میتونه اینجوری فعالیت کنه؟مجلس چکار میکنه؟بقیه مسئولان از صبح تا شب واسه مردم کار میکنن؟ اصلا نظارتی وجود داره؟اصلا قانونی وجود داره؟واسه غیر مردم عادی منظورمه شما یه بازرسی سر زده و بدون اطلاع قبلی تو هیچ ارگانی دیدی؟و...