مدیر کل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان خبر داد:

خوزستان پیشرو در انتشار اولین فعالیت های محتوایی ویژه چهلمین سالگرد دفاع مقدس

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان تولید محتوای مناسب در خصوص چهلمین سالگرد دفاع مقدس را اولویت شرایط امروز کشور دانست و گفت: خوزستان هم اکنون در انتشار اولین فعالیت های محتوایی ویژه چهلمین سالگرد دفاع مقدس در کشور پیشرو است.

به گزارش خورنا سردار عباس یوسفی امروز یکشنبه پنجم اَمرداد ۹۹ در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار کرد: بحران کرونا نباید مانع فعالیت گسترده اهالی فرهنگ و هنر در خصوص انتشار فرهنگ دفاع مقدس شود.

وی افزود: انتظار از استان خوزستان برای فعالیت دوچندان در خصوص چهلمین سالگرد دفاع مقدس دور از انتظار نیست چرا که بیش از هفتاد درصد رخدادهای هشت سال دفاع مقدس در جغرافیای این استان اتفاق افتاده است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان گفت: به همین منظور جلسات متعددی با همکاران و مدیران اداره کل برگزار کردیم و از مدیر روابط عمومی و تبلیغات اداره کل خواستیم که نسبت به اجرای شاخص ترین برنامه ها در این خصوص اولویت بندی کند.

یوسفی ادامه داد: به لطف پروردگار و حرمت خون شهدا تاکنون موفق به انجام برنامه های خوبی در خصوص چهلمین سالگرد دفاع مقدس شدیم از جمله اولین برنامه رادیویی با عنوان «صدای پای نور» که با پیام تلفنی سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس نیز همراه بود.

این مقام مسئول افزود: در گام دوم موفق شدیم اولین مجله سراسری ویژه چهلمین سالگرد دفاع مقدس را با عنوان «پلاک چهل» منتشر کنیم و امروز نیز شاهد چاپ انبوه و انتشار اولین بروشور به همین مناسبت در سطح استان بودیم.

دبیر ستاد استانی چهلمین سالگرد دفاع مقدس خوزستان با تقدیر از زحمات همه همکاران به خصوص، مدیر روابط عمومی و تبلیغات اداره کل خوزستان بابت پیگیری و انجام اولین برنامه های ویژه چهلمین سالگرد دفاع مقدس در کشور، گفت: در زمانی که از انجام برنامه های فیزیکی و تجمعی در استان محروم هستیم بهترین رویکرد، انجام همین برنامه های فرهنگی و رسانه ای است.

یوسفی در پایان تصریح کرد: بروشور ویژه چهلمین سالگرد دفاع مقدس با عنوان «پلاک ۴۰» که با تیراژ ۵۰۰ نسخه در سراسر استان و بلکه کشور در حال توزیع است با محتوایی جالب و شامل ۴۰ جمله در قالب «آیا می دانید؟» به معرفی ۴۰ شاخص حوزه دفاع مقدس استان خوزستان پرداخته است که امیدواریم مورد توجه و عنایت نسل جوان قرار گیرد.