بخشدار زیدون: مسئولین منیت را کنار بگذارند

خورنا: آرمین ساعد در جلسه شورای اداری بخش زیدون اظهار داشتند: فلسفه وجودی مسئولین خدمت گزاری بی منت مردم است و انتظار می رود که همه ما و مسئولین خدمتگزاران صدیق و خوبی برای نظام اسلامی، رهبری معظم انقلاب و مردم باشیم.

وی با اشاره به ویژگی های مدیر اسلامی از دیدگاه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری ادامه گفت :مدیران باید در کار اخلاص، و درعمل ، عدالت و مبارزه با فساد و در گفتار صداقت و صراحت داشته باشند.

وی افزود: عدالت باید محور کار ها قرار بگیرد و منیت ها کنار گذاشته شود و پیش از هر چیز دیگر به خدمات دولت کریمه بپردازند و آنها را برای دلگرمی مردم و اعتماد سازی به نظم تبیین و توضیح دهند.

بخشدار زیدون خاطر نشان کرد: عملکرهشت ساله دولت در بخش های گوناگون که واقعا بی نظیر هم بوده را تبلیغ نمایند و بهره برداری شخصی نکنیم و خدمات دستگاه های نظام مقدس جمهوری اسلامی را جهت اعتماد سازی و در راستای پاسخگویی به مردم بازگو کنیم.

ساعد تصریح کرد: طرح تکریم ارباب رجوع در ادارات و دستگاه های اجرایی باید اجرایی شود و مسئولین باید با مردم با ملایمت، مهربانی و صداقت برخورد کنند و در راستای کاهش مشکلات بخش با وحدت و همدلی گام بردارند.

وی با توجه به در پیش بودن سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی افزودند: تمامی دستگاه های اجرایی همه توان خود را جهت برگزاری هر چه باشکوه تر مراسمات ایام الله دهه مبارک فجر بکار گیرند و از تمامی ظرفیت های موجود در راستای خنثی نمودن توطئه های دشمن استفاده کنند.

بخشدار زیدون گفت: تمامی مسئولین تلاش خود را جهت بصیرت افزایی و روشنگری برای مردم بکار بگیرند و تبلیغ انقلاب اسلامی و دستاوردهای دولت عدالت محور نمایند و با مقایسته خدمات صورت گرفته پس از انقلاب تا کنون و قبل از آن جوانان را از این خدمات گسترده آگاه نمایند.

وی تاکید کرد: مراسم رحلت جانسوز پیامبر اکرم و سبط نبی اکرم و امام رضا(ع) با حضور مستمر و با هماهنگی و محوریت امام جمعه زیدون برگزار شود و ی در پایان بر حضور مسئولین بخش در مراسمات فرهنگی ، مذهبی و انقلابی تاکید نمود و خواستار اهتمام ویژه در این رابطه شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *