فرماندار بجای تعطیلی آموزشگاه‌‌ها و اصناف، جلوی مراسمات چند هزار نفری در بندرماهشهر را بگیرد

فرماندار بندرماهشهر امروز در مصاحبه ای گفته است: طی یک ماه فوق العاده در شهرستان هیچ آموزشگاهی حق فعالیت آموزشی نداشته و با متخلفین برخورد می شود.

فرماندار بندرماهشهر امروز در مصاحبه ای گفته است: طی یک ماه فوق العاده در شهرستان هیچ آموزشگاهی حق فعالیت آموزشی نداشته و با متخلفین برخورد می شود.

محسن بیرانوند اظهارکرد: کلیه آموزشگاههای شهرستان طبق مصوبه ستاد کرونا فقط بصورت اداری و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی وپروتکل های بهداشتی مجاز می باشد.

گفتنی است حدود ۵ ماه از تعطیلی آموزشگاه های فنی و حرفه ای در خوزستان میگذرد و قرار بود از هفتم تیر مجددا فعالیت خود را آغاز کنند اما فرماندار بندرماهشهر مانع از بازگشایی این اماکن شده است.

این در حالی است که طی هفته های اخیر مراسمات فاتحه چند هزار نفری در بندرماهشهر برگزار شده که بر اساس منابع موثق عامل اصلی بحران‌زایی در بندرماهشهر بوده اند.

چطور فرماندار بندرماهشهر و رییس شورای تامین شهرستان توان کنترل و مدیریت چند مراسم محدود عزاداری و تشییع جنازه را ندارد اما به خود اجازه میدهد معیشت مردم را فدای کم کاری های خود کند؟

چطور است که یک مراسم عزاداری که از چند روز قبل اطلاع رسانی شده و در یک‌ مکان محصور و محدود (آرامستان) است، بدون هیچ محدودیتی انجام میشود اما اصناف بندرماهشهر حتی با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری نمیتوانند کسب و کار خود را فعال کنند؟

چه کسی پاسخگوی معاش اصناف تعطیل شده و خانواده های آنها است؟ فرمانداری که جزو ضعیف ترین فرمانداران استان در مدیریت بحران کرونا بوده، نباید به این راحتی به خود اجازه دهد اصناف و اماکن مختلف را تعطیل کند، آن هم بعد از مرگ سهراب !