خواهران قلندری مجوز پرداخت تسهیلات دریافت کردند/ بندرماهشهر اولین مقصد/ آبادان، باغملک، کارون و بهبهان مقاصد بعدی

خورنا- خواهران قلندری پس از مدت‌ها تلاش و پیگیری توانستد مجوز‌های لازم جهت تاسیس کمیته قرض‌الحسنه خیریه خود، با نام بنیاد خیریه قائم آل محمد را راه‌اندازی کنند.

به گزارش خورنا، پس از کش و قوس‌های فراوان اولین صندوق از سری صندوق‌های معروف به “صندوق وام خانگی رامهرمز” با ارائه ضمانت بانکی و هماهنگی با دستگاه‌های متولی، موفق به کسب مجوز و تأسیس شعبه در بندرماهشهر شد.

این کمیته خیریه بزودی شعب خود در شهر‌های آبادان، باغملک، کارون و بهبهان را با هماهنگی با فرمانداری ها و دستگاه‌های نظارتی این شهرستان ها تاسیس خواهد کرد.

طی ماه اخیر رشد قارچ‌گونه تعداد صندوق های وام دهند سبب ورود دستگاه های نظارتی و بی اعتمادی مردم و مسدود شدن حساب اکثر این صندوق‌ها شد‌

خواهران قلندری توانستند با ارائه مستندات و وثیقه های لازم نزد نهادهای متولی، فعالیت های خود را در راستای اعطای تسهیلات ارزان و ساده به شهروندان خوزستانی ادامه دهند.

این اولین صندوق از صندوق های وام خانگی رامهرمز است که توانسته مجوز رسمی فعالیت و اعطای وام را دریافت کند، لذا شهروندان خوزستانی میتوانند از دفاتر رسمی این‌ کمیته خیریه قرض الحسنه تسهیلات دریافت کنند.

گفتنی است دفتر شعبه این مرکز قرار است روز شنبه ۷ تیرماه ۱۳۹۹ در بندرماهشهر رسما افتتاح شود.

مشاهده مطالب زیر به شما پیشنهاد میشود

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • چرا این صندوقها همه زن هستند ؟تو رامهرمز که فعلا چپه شد کی این چپه میشه.
  • آدرس موسسه قلندری در ماهشهر گجاست
  • واقعی ه؟؟؟ مجوز داره یعنی؟؟؟
  • سلام شما که میگید مجوز گرفته و موسسه تشکیل داده یعنی باید بانک مرکزی تاییدش کرده باشه لطف میکنی عکس مجوز رو هم بزاری که شبهه ای نباشه. که دیگه ما نیایم بگیم این خبر دروغه و حالا بابت مقداری پول این خبر رو گذاشتین.البته با عرض معذرت نزاشتین که دیگه مردم خودشون می‌فهمن