استخدام افراد غیر بومی در هفتکل آفتی که درمان ندارد/با احتیاط حرکت کنید غیربومی ها مشغول کارند

✍️قادر سبحانی

🔹طبق شنیده های خبرگزاری خورنا از منابع خبری در طی روزهای اخیر یک غیربومی در اداره راهداری هفتکل استخدام و به جمع کثیری از استخدام های غیر بومی هفتکل پیوست.

🔹با وجود اینکه در این شهرستان فارغ التحصیلان با مدارک حتی دکترا هم وجود دارد اما متاسفانه در اکثر استخدامیها فارغ التحصیلان این شهرستان بی بهره هستند و استخدامی گویا سفارشی از مرکز استان صورت می گیرد.

🔹اين بي‌عدالتي در شهرستان هفتکل بعضا به اوج خود رسيده و حتي ديپلمه‌ها ، سرايدارها، آشپزها، نيروهاي خدماتي، باغبان‌ها و راننده‌هاي ادارات از جمله قراردادي و پيمانكاري را هم از نيروهاي غيربومي جذب مي‌كنند.

🔹 آقای فرماندار شما بارها شعار هفتکل برای هفتکلی را سر داده اید ولی متاسفانه در ماههای اخیر استخدام غیربومی ها در اداراتی همچون شبکه بهداشت و درمان و حال اداره راهداری دارای تناقض زیادی است.

🔸پ.ن ۱: اجحاف و بی عدالتی در حق جوانان هفتکل که از فرط بیکاری به سوی مواد مخدر و خودکشی گرایش پیدا کرده اند ،گناهی نابخشودنی است که حکایت از ناتوانی مسئولان شهرستان در دفاع از حقوق آنان دارد.

🔸پ.ن ۲ :از رئیس بومی راهداری تقاضا میشوند ضمن اعلام از صحت و سقم این استخدامی ،نحوه استخدام انان را جهت تنویر افکار عمومی مشخص نماید.