اتحاد کاندیداهای شکست خورده انتخابات علیه نماینده جدید بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در حوزه بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان برگزار شد و با پیروزی حبیب آقاجری به پایان رسید

دقیقا از فردای روز انتخابات، رقبای اصلی وی در سخنرانی های عمومی و خصوصی خود هرچه در توان داشتند را علیه حبیب آقاجری، تیم تبلیغاتی و اطرافیان وی گفتند. اتهاماتی که با هیچ خط‌کشی به تن آقاجری اندازه نبود‌.

رقبای اصلی وی که خود را پیروز قطعی انتخابات میدانستند و به هیچ عنوان شانسی برای آقاجری قائل نبودند، پس از اعلام نتایج اگر خجالت نمیکشند، حتما اعلام میکردند که تقلبی رخ داده و آقاجری پیروز واقعی نبوده است! رای آقاجری در جیب مردم بود ولی کاندیداهای رقیب رای را در شلوغی ستادهایشان میدیدند.

برخی کاندیداهای شکست خورده‌ی پرمدعا به حدی عنان از کف دادند که شخصا در سخنرانی های عمومی برای رقیب پیروز خط و نشان کشیدند و تهمت زدند.

ظاهرا توافقی نانوشته بین کاندیداهای شکست خورده و رسانه ها و بوقچی های آنها صورت گرفته تا به صورت روزانه به اقدامات آقاجری بدون توجه به جزئیات و استدلال ها، بتازند، فضا را مسموم کنند و نگذارند در این دوره اقدامات مهم و بزرگ انجام شود.

آنها در حال تدارک تیم هایی برای نفوذ در بدنه مدیریتی شهرستانها هستند تا بتوانند از این طریق، در اجرای پروژه های بزرگ خلل ایجاد کنند و راه را برای پیروزی خود در انتخابات ۴ سال آینده هموار کنند.

هرچند هیچگاه نخواهند توانست در برابر اراده مردم، تیم قدرتمند نماینده جدید و تصمیمات جدی آقاجری برای توسعه و تحول منطقه خودی نشان دهند، اما در صورت تداوم رفتارهای ناشایست از سوی این افراد، قطعا به طور شفاف به مردم معرفی خواهند شد.

انتظار مردم این است که اگر قرار نیست افراد شکست‌خورده و دار و دسته‌شان در این چهار سال به منطقه خدمتی کنند، دست کم از سنگ اندازی و مسموم سازی فضا علیه توسعه و آبادانی، دست بردارند.

چهار سال طلایی برای توسعه در دوره نمایندگی علی گلمرادی از دست رفت و در این دوره همه باید حمایت کنند تا کم‌کاری های دوره قبل نیز جبران شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • در شرکت نفت امیدیه همه مدیران و روسای ادارات طرفدار رقبای آغاجری بودند ولی الان ادعای مدیر عامل شدن دارند آقای آغاجری باید حواسش به اینها باشد

  • چهار سال دیگه باید تحملش کنیم خدایا ما بندرامامی ها چه گناهی کردیم اینجا به دنیا اومدیم بدبخت شدیم رفت حالم ازش بهم میخوره الان تو وقت استراحت کردنته چه به نمایندگی اه