امتحانات پایه دوازدهم در شهرستان بندرماهشهر با رعایت پروتکل های بهداشتی، حضوری برگزار می شود

رئیس آموزش و پرورش شهرستان بندرماهشهرگفت: امتحانات پایه های دوازدهم مدارس شهرستان بندرماهشهر با رعایت موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بصورت حضوری برگزار می شود.

مجتبی دیناروند در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خورنا اظهار کرد: اداره آموزش پرورش شهرستان بندرماهشهر طبق برنامه ای که وزارتخانه اعلام کرده است آمادگی کامل دارد از ۱۷ خردادماه، امتحانات نهایی پایه دوازدهم مدارس شهرستان را با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در ۱۲ حوزه امتحانی برگزار نماید.

وی به مهمترین اقدامات انجام شده جهت برگزاری امتحانات پایه دوازدهم اشاره کرد و گفت: علاوه بر هماهنگی صورت گرفته جهت ضدعفونی حوزه های امتحانی در روزهای امتحان، برای تمامی حوزه های امتحانی دستگاه تب سنج تهیه شده و از دانش آموزان در بدو ورود به حوزه های امتحانی تب سنجی به عمل خواهدآمد، همچنین تعداد ۱۰ هزار ماسک نیز تهیه شده و در اختیار دانش اموزان و عوامل برگزاری امتحانات قرار خواهد گرفت.

دیناروند افزود: جهت تهیه مواد شوینده و ضدعفونی کننده در سه مرحله مبالغی از طرف اداره کل آموزش پرورش به حساب تمامی مدارس دولتی واریز نمودیم تا در این ایام ضدعفونی شوند، افزون بر این، سهمیه اضافه ای جهت حوزه های امتحانی نبز در نظر گرفته شده است، همچنین بنرهایی تهیه شده که موارد و دستور العمل هایی بهداشتی در محل برگزاری امتحان نصب خواهد شد و در چیدمان صندلی های دانش آموزان فاصله های فیزیکی تاکید شده وزارت بهداشت، لحاظ شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: در هر حوزه یک مراقب بهداشت از پرسنل خدوم بهداشت حضور خواهد داشت تا همراه تیم بازرسی اداره آموزش و پرورش بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی نظارت داشته باشند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان بندرماهشهر تاکید کرد: این اطمینان خاطر را به دانش آموزان و خانواده های آنان می دهیم که امتحانات با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی در محیطی آرام برگزار خواهد شد و جای هیچگونه نگرانی در این ارتباط نیست.

وی گفت: از همه نهادهای ذی ربط و والدین دانش آموزان انتظار داریم ، طبق مباحث مطرح شده در جلسه ستاد کرونای آموزش و پرورش با محوریت فرماندار محترم شهرستان، همکاری لازم و کامل را با اداره آموزش و پرورش، در جهت برگزاری بی عیب و نقص امتحانات بعمل آورند.

وی در پایان از مدیریت شرکت پتروشیمی امیرکبیر که تقبل نموده است علاوه بر تهیه ۱۰هزار ماسک، تمامی حوزه های امتحانی را هر روز قبل از برگزاری امتحانات ضدعفونی و گند زدایی نماید تشکر کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.