از اورژانس ۲۲ تختخوابی هفتکل چه خبر؟/ جنگل سوخته را وعده باران ندهید

✍️قادر سبحانی

🔹طبق مصاحبه دکتر فلاحتکار رئیس شبکه بهداشت شهرستان در تاریخ13 آذر 1398 با یک سایت محلی هفتکل وعده افتتاح اورژانس ۲۲ تختخوابی در دی ماه سال ۹۸ با امکانات و تجهیزات پیشرفته را داده بود ؛ ولی با کمال تاسف با گذشت چند ماه از وعده جناب دکتر هنوز افتتاح نگردیده است.

🔹متاسفانه شهرستان هفتکل باتوجه به داشتن منابع زیر زمینی همچون نفت و گاز در فقر امکانات پزشکی و رفاهی قرار دارد و این را میتوان یک فاجعه ای بی نظیر دانست.

🔹 نارضایتی مردم شهرستان هفتکل از نبود امکانات و تجهیزات پزشکی بارها توسط رسانه ها منعکس گردیده ، ولی متاسفانه دانشگاه علوم پزشکی خوزستان نسبت به خواسته های بحق مردم بی توجهی کرده است.

🔹شهرستان هفتکل با داشتن روزانه نزدیک به ۵۰ هزار بشکه نفت از داشتن تجهیزات اولیه پزشکی همچون سونوگرافی و آزمایشگاه پیشرفته محروم می باشد ، بطوری که مردمان این شهر برای انجام یک سونوگرافی ساده و آزمایش مجبور هستد علاوه بر خطر تردد، هرینه های گزافی را در شهرستان های همجوار پرداخت کند.

🔸پ.ن۱:آقایان مسئولان اگر توانایی عمل کردن وعده هارا ندارید حداقل به این جنگل سوخته وعده باران ندهید.

🔸پ.ن ۲:از جناب دکتر ورناصری نماینده جدید شهرستان هفتکل انتطار می رود وضعیت حاد و اورژانسی هفتکل را در اولویت کاری خود قرار دهد و نسبت به رفع نیازهای اولیه مردم این شهر همچون امکانات و تجهیزات پزشکی اهتمام ورزد