رئیس پلیس اهواز خبر داد:

دستگیری یک شرور سابقه دار در زرگان اهواز

رئیس پلیس اهواز خبر داد: یک شرور سابقه دار که در خیابان ۵ شهرک زرگان اهواز قصد داشت با سپر انسانی از دست ماموران انتظامی فرار کند دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری خورنا سرهنگ محسن دالوند در بیان جزییات خبر گفت: حدود ساعت ۱۳ روز سه شنبه ماموران در حین گشت متوجه شدند که یک شرور سابقه دار تحت تعقیب در خیابان ۵ شهرک زرگان در یک منزل پناه گرفته است که برای دستگیری وی با هماهنگی مقام قضایی وارد عمل شدند.

وی اظهار داشت: این فرد برای فرار از دست ماموران اقدام به سپر انسانی کرده و یک خانم را سپر خود نمود و قصد داشت از این طریق از دست ماموران فرار کند .

فرمانده انتظامی اهواز گفت: فرد یاد شده مسلح به یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف بوده که چندین تیر نیز به در و دیوار منزل یاد شده شلیک کرده بود و اجازه نمی داد کسی به او نزدیک شود.

دالوند تصریح کرد: این فرد شرور به هویت (م_ع) دارای سوابق متعدد شرارت، تیرانداری، مجروح نمودن افراد، عرض اندام و قدرت نمایی باسلاح، ایجاد رعب و وحشت، سرقت، خرید و فروش مواد مخدر وحدود ۱۰ سال سابقه زندان می‌باشد که سرانجام طی عملیاتی توسط ماموران پلیس دستگیر شد.

وی عنوان کرد: از این فرد شرور با سابقه بیش از ۱۲۰ تیر جنگی که به طرز ماهرانه ای جا سازی کرده بود کشف و ضبط شد.

دالوند در پایان ضمن اشاره به تقدیر و قدردانی مردم منطقه زرگان از نیروی انتظامی بابت دستگیری این شرور سابقه‌دار گفت: نیروی انتظامی امین مردم و در کنار مردم است و به هیچ فردی اجازه نمی دهد تا آرامش و آسایش آنها را بر هم زند.