پیام تبریک فرماندار مسجدسلیمان به مناسبت فرارسیدن روز جمهوری اسلامی ایران

به گزارش خبرگزاری خورنا مسجدسلیمان// به مناسبت فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی ایران،دکتر پاکدل در پیامی این روز را تبریک گفت.

متن پیام بشرح ذیل است:

۱۲ فروردین ماه یادآور فریاد ملتی متمدن و سربلند از درون تاریخ است که ندای صلح، عدالت طلبی و خودباوری آنها در سایه انقلاب اسلامی به گوش جهانیان رسید و مسیری جدید از عزتمندی و اقتدار پیش روی ملت های آزادی خواه قرار داد.
در روز دوازده فروردین مردم همیشه در صحنه وآگاه و هوشیار ایران با انسجام و توکل بخدا با شرکت در همه پرسی و مشارکت کامل خود در روزهای آغازین انقلاب قدرت و توان خود را به دنیا نشان دادند و با رای ۹۸ درصدی به جمهوری اسلامی عشق و ارادت خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی به اثبات رساند.
«روز جمهوری اسلامی ایران» در واقع تاییدی بر تمامی آرمان‌های زیبای انقلاب و «نه» محکمی به تمامی بدخواهان بود و ملت در این روز سند آزادی و استقلال خود را با استقامتی خستگی‌ناپذیر و به برکت خون شهیدان و مجاهدان امضا نمودند. اینجانب ضمن تبریک این یوم الله بزرگ به عموم مردم شریف، متدین، ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان مسجدسلیمان ، پیروزی و سربلندی مردان و زنان این مرز و بوم را در راستای اعتلای آرمان های بلند امام راحل (ره) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و توسعه و آبادی ایران اسلامی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.