پیام تبریک فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان به مناسبت روز پاسدار

به گزارش خبرگزاری خورنا مسجدسلیمان// سرهنگ حسینی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مسجدسلیمان با ارسال پیامی روز پاسدار را به پاسداران انقلاب اسلامی تبریک عرض نمود.

متن پیام:

سلام علیکم

فرا رسیدن سوم شعبان المعظم، سالروز میلاد مسعود سومین گوهر گنجینه ولایت، پیشوای راستین شهیدان و مقتدای حقیقی عاشقان، حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) را به پاسداران انقلاب اسلامی بویژه پاسداران ولایتمدار سپاه مسجدسلیمان و خانواده محترم آنان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

سپاه پاسداران نهادی معتمد، مردمی و برخاسته از آرمان های حق طلبانه و آزادی خواهانه مردم عزیز ایران اسلامی است که با اتکا و توکل به ذات اقدس خداوندی و پیروی از سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) می کوشد تا جانانه و عاشقانه از اهداف و دستاوردهای گرانقدر انقلاب اسلامی حراست و پاسداری نمایند.

اینجانب از خداوند منان توفیق روز افزونتان را در خدمت و صیانت از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی و پاسداری از حریم ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تحت عنایات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نایب بر حق ایشان، فرماندهی معظم کل قوا، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) خواستارم.

سرهنگ حسینی
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مسجدسلیمان