پیام تبریک ناظر گمرکات خوزستان به مناسب روز جهانی گمرک

ناظر گمرکات خوزستان به مناسب روز جهانی گمرک پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری خورنا و به نقل از روابط عمومی ستاد نظارت گمرکات خوزستان، متن این پیام تبریک به شرح زیر است:

۲۶ ژانویه (ششم بهمن ماه) سالروز گرامیداشت جهانی گمرک و تقدیر از تلاش و سختکوشی زحمتکشان عرصه اقتصاد و تجارت نام گرفته است.

این روز سترگ و جایگاه ارزشمند آن مختص عزیزانی است که شبانه روزی با از جان گذشتگی و تلاش بی وقفه در جای جای ایران اسلامی با کمترین توجهات و امکانات معیشتی و رفاهی مشغول به خدمت و خدمتگزاری به میهن و ملت عزیزمان هستند.

همکارانی که در بدترین شرایط مکانی و جغرافیایی همواره با لمس عینی سختی و کمبود امکانات، اما با عزت نفس و روی باز خدمتگزاری و رفع مشکل از ارباب رجوع را سرلوحه مشی کاری خود قرار داده اند.

روز جهانی گمرک، فرصتی مهیا گردید تا تنها زبانا و با افتخار این روز عزیز را به همه فعالان عرصه تجارت و خانواده بزرگ و بزرگوار گمرک جمهوری اسلامی ایران و علی الخصوص همکاران خود در گمرکات استان خوزستان تبریک و تهنیت عرض نموده و از یکایک شما خوبان و تلاشگران با زبان ستایش تقدیر نمایم.

همکاران محترم، همانگونه که مستحضرید نقش کلیدی گمرک در رونق و پیشرفت اقتصاد کشور همواره اساسی و بدون جایگزین بوده و رونق گمرکات تزریق روح شادابی و نشاط به جامعه و اجتماع را فراهم نموده است.

گمرکات خوزستان نیز در کنار دیگر گمرکات و البته با اجرای سیاست ها، دستورالعمل ها و بخش نامه های گمرک جمهوری اسلامی ایران، باهمت و تلاش نیروی انسانی توانمند و بکارگیری گمرک الکترونیک همواره در نیل به اهداف کلان اقتصادی کشور همراه و همقدم بوده و در برقرای توسعه و ثبات اقتصادی نقش بسزایی داشته است.

در پایان، یک بار دیگر ضمن تبریک روز جهانی گمرک، امید است در سالی که به شعار «گمرک تقویت کننده ثبات برای مردم، شکوفایی اقتصادی و محیط زیست» مزین گردیده است؛ تحول، ثبات اقتصادی، توسعه اجتماعی و رفاه برای ملت ایران با تلاش بیشتر برای خدمات رسانی فراهم و توجه بیش از پیش به اولویت های زمینه ساز این مهمات داشته باشیم.

غلامرضا بلوطی میرزا
ناظر گمرکات استان خوزستان و مدیرکل گمرک اهواز