رئیس پلیس اهواز خبر داد:

دستگیری ۵۲ سارق حرفه ای در اهواز

فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری 52سارق حرفه ای و سابقه دار با 155 فقره انواع سرقت ظرف 3 روز گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خورنا سرهنگ “محسن دالوند” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی،طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار و همچنین فروشندگان موادمخدر به مدت ۳ روز در شهرستان اهواز به مرحله اجرا در آمد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ۵۲ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار و ۸ خرده فروش موادمخدر را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ دالوند با اشاره به اینکه ماموران انتظامی در راستای اجرای این طرح مقدار ۲ کیلو و ۹۳۵ گرم انواع مواد مخدر کشف کردند، بیان داشت: سارقان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۱۵۵ فقره انواع سرقت در سطح شهرستان اهواز اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با بیان اینکه در این راستا ۲۳ معتاد متجاهر نیز دستگیر و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شد، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.