سوپرلیگ بسکتبال/ نمایندگان ماهشهر پیروز میدان شدند

خورنا: بالاخره تیم صنایع پتروشیمی ماهشهر در لیگ برتر بسکتبال ، بعد از هشت بازی باخت متوالی توانست در یک بازی خارج از خانه تیم البدر بندر کنگ را شکست دهد .

به گزارش خورنا، از هفته دهم( نخست از دور برگشت) رقابتهای لیگ برتر بسکتبال باشگاههای کشور عصر امروز تیم البدر بندرکنگ در سالن شهدای خلیج فارس بندرلنگه میزبان تیم انتهای جدولی پتروشیمی ماهشهر بود که در پایان ۷۰ بر ۶۵ نتیجه را به میهمان خود واگذار کرد.
تا پیش از این مسابقه تیم البدر با ۳ برد / ۶ باخت و کسب ۱۲ امتیاز ششم بود و پتروشیمی ماهشهرهم با یک برد و هشت باخت و کسب ۱۰ امتیاز در انتهای جدول قرار داشت.

هم اکنون صنایع بعد از بازیهای هفته دهم ، با یک پله صعود در رده نهم قرار گرفته است .

تیم پتروشیمی بندرامام ، دیگر نماینده ماهشهری ، توانست در هفته دهم ، دهمین برد متوالی خویش را برابر شهرداری گرگان کسب نماید ، و همچنان در رده اول باقی بماند .
در هفته یازدهم این رقابتها دوشنبه هفته آینده تیم صنایع پتروشیمی میزبان همیاری زنجان است و پتروشیمی بندر امام مهمان فولاد ماهان سپاهان می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • وحید فلاحی صنایع پتروشیمی ماهشهر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! نام دزدی در روزِ روشن !!! جالبه ... به حق چیزای نشنیده و ندیده !!!! تعویضِ غیرقانونیِ نام !!! فکر می کنم پی گردِ قانونی هم داشته باشه ... البته کی به کیه ، تاریکیه !!!
  • بندر شاهپور میگه خجالتم خوب چیزیه بخدا ...از رو برید تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامامه..بابا به دین به پیغمبر ماهشهر پتروشیمی نداره...ماهشهر پتروشیمی اش کجا بود...حضرات شرمتان باد...