جشن بزرگ وحدت در اندیمشک برگزار می شود

خورنا_ جشن بزرگ وحدت با حضور پرشور مردم مومن و انقلابی شهرستان اندیمشک برگزار می شود.

این آئین باشکوه و معنوی جمعه ۸ آبان ماه و با حضور بانوان غیور و دلیر مردان شهرستان حماسه ساز شش مهر و چهارم آذر ماه برگزار می شود.

جشن بزرگ وحدت ساعت ۱۵ و در سالن ورزشی سرپوشیده شهید سروندی اندیمشک آغاز و مردم اندیمشک باردیگر با طنین همدلی و هم بستگی خود بر راه و منطق شهدای هشت سال دفاع مقدس و ارزش های انقلاب شکوهمند اسلامی تجدید بیعت می کنند.

هم چنین مردم بخش های مختلف شهر اندیمشک و دلاور مردان و زنان شهرهای آزادی، دوکوهه، حسینیه، چم گلک و شهروندان بخش مرکزی و بخش الوار گرمسیری نیز با حضور در این آئین باشکوه و معنوی حماسه ای از جنس نور به تصویر می کشند.

خانواده معظم شهدا و رزمندگان مدافع حرم و هشت سال دفاع مقدس، جوانان، روحانیون و شخیصت های مختلف علمی، فرهنگی، آموزشی و دیگر اقشار اجتماعی نیز در این آئین حضور دارند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • با سلام. و آرزوی موفقیت برای مردم خوب و قهرمان شهر اندیمشک. در فداکاری مردم اندیمشک علی الخصوص رزمندگان نازنین گردان حمزه این شهر هیچ شکی نیست. حفظ فرهنگ دفاع مقدس بر کوچک و بزرگ جامعه واجب است علی الخصوص بر افراد و شهرهایی که مستقیما با جنگ درگیر بوده است ولی صداقت در بیان حوادث جنگ اطمینان نسل سوم و چهارم را جلب و عدم صداقت در بیان انها این نسل را بدبین به نسل اول و دوم میکند. من از اولین ساعات روز ششم مهرماه ۱۳۵۹ تا پاسی از شب در کنار پل کرخه بوده ام مطالبی که در باره این روز گفته میشود به والله که قسم جلاله است کذب محض است و صحت ندارد . برای اطلاع از این قضیه ز فرماندهانی که آنروز زیر پل بودند از جمله سردار رشید و دو نفر از بچه های جهاد سازندگی اندیمشک و همچنین از حجه الاسلام منتجب نیا که با جیب جنگی در سرراه کرخه مستقر بودند بپرسید.