اختلال در اینترنت خوزستان ادامه دارد

به گزارش خبرگزاری خورنا از اهواز، پس از اغتشاشات روزهای گذشته دسترسی شهروندان شهرهای مختلف استان خوزستان به اینترنت شبکه خانگی و همراه با اختلال مواجه شده است.

در شهرستان اهواز دسترسی شهروندان تنها به شبکه ملی اینترنت امکان پذیر است و شهروندان در دسترسی به پیام رسان های غیر بومی با مشکل مواجه و امکان استفاده از این نرم افزارها را ندارند .

در شهرستان ماهشهر نیز شهروندان امکان دسترسی مناسب به اینترنت را ندارند و در ساعت های مختلف شبانه روز با اختلال مواجه و برای استفاده از خدمات این حوزه به صبر و حوصله دو چندان نیاز است.

در شهرهای اندیمشک و دزفول نیز وضعیت استفاده از اینترنت تفاوتی با دیگر شهرهای استان ندارد، شبکه اینترنت خانگی به صورت کامل قطع بوده و استفاده از اینترنت همراه تنها برای سرورهای داخلی امکان پذیر است.

بهبهان، امیدیه، شوش، شوشتر، آبادان، خرمشهر، مسجد سلیمان و دیگر شهرهای استان خوزستان نیز وضعیت مشابه داشته و به نظر می رسد، اختلال اینترنت در روزهای گذشته به صورت یکسان و مشابه در این استان ادامه دارد.

نکته قابل توجه در این اختلال مشابه و یکسان در شهرهای مختلف استان خوزستان، امکان دسترسی کوتاه شهروندان به شبکه ملی اینترنت در شبکه خانگی آن بود که عصر پنجشنبه برای شهروندان امکان پذیر بود. البته بیش از اختلالات روزهای گذسته نیز، گزارش های متعددی از اختلال در اینترنت استان خوزستان توسط شهروندان اعلام و در خبرگزاری خورنا درخواست های شهروندان برای افزایش کیفیت آن منتشر شده بود که این درخواست ها بدون پاسخ مشخص از مسئولان حوزه ارتباطات استان خوزستان، مانده بود.

به گزارش خبرگزاری خورنا، پس از نا آرامی روزهای گذشته و اغتشاشات در شهرهای مختلف ایران اسلامی دسترسی شهروندان تنها از طریق شبکه ملی اینترنت آن هم از طریق تلفن همراه امکان پذیر است، البته طبق اعلام وزیر ارتباطات و گزارش های مردمی در برخی شهرها دسترسی به اینترنت افزایش داشته است و به زودی استفاده از اینترنت در کشور به حالت عادی بر می گردد.

لازم به ذکر است بیش از این نیز و با هدف افزایش کیفیت و تامین امنیت سایبری شهروندان استفاده از مرورگرها و نرم افزارهای پیام رسان داخلی مورد تاکید مسئولان حوزه ارتباطات قرار گرفته بود که این برنامه ها نیز به دلیل عدم کارایی و کیفیت مناسب و هم چنین اختلال گسترده سبب ناراضیتی شهروندان شده و استفاده شهروندان از اینترنت را با اختلال و مشکل جدی مواجه کرده است.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • تورو خدا پیگیری کنید کار ما فروش اینترنتی هست وقتی نت کل کشور قطع بود خیالمون راحت تر بود الان جواب خریدار ها رو نمیشه داد... الان رقبایی که توی تهران و .... هستن با این فرصت تمام تلاش چند سالمون رو نابود میکنن
  • سلام و خسته نباشید تا امروز دوشنبه ۴ آذر هنوز اینترنت اهواز وصل نشده، این در حالیه که اینترنت کلانشهر ها متصل شده.ممنون میشم اگر در این مورد اطلاع رسانی کنید.
  • بابا وصلش کنید کاااااااارامون رو هوا مونده!!!!!!!