بنیان گذار و سرمربی تکواندو بانوان شهرستان مسجدسلیمان از مربیگری کناره گیری کرد

سمیه یوسفی موسس اولین خانه تکواندو بانوان شهرستان مسجدسلیمان، مدیر و موسس باشگاه ورزشی ستارگان، با ۱۸ سال سابقه فعالیت مداوم و بدون وقفه در رشته رزمی و عضو تیم ملی، و۱۰ سال فعالیت مربیگری به دلایل بی توجهی، و ناملایمتی های هیأت تکواندو شهرستان مسجدسلیمان با دارا بودن بیش از ۲۵۰ شاگرد فعال از مربیگری کناره گیری کرد.

 

ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی است و اخیرا با بیانیه ای رسمی اسپانسر تیم تکواندو معرفی شد .

وی در گفتگو با خبرگزاری خورنا// گفت: هیأت شهرستان بدون در نظر گرفتن رزومه مربیان، و بدون برگزاری جلسات رسمی با اعضای هیأت و دخالت سلایق شخصی در امور هیأت به تخریب هرچه بیشتر افراد لایق، افراد پای کار و تلاشگر در هیأت می پردازد.

ایشان اظهار داشتند: که با سخت ترین شرایط و ۸ سال تلاش مستمر و رفت و آمد در مسیر جاده اهواز و مسجدسلیمان، با هزینه شخصی تکواندو بانوان را راه اندازی کرد ولی متاسفانه حاضر به ادامه فعالیت در مسجدسلیمان نمی باشد.

وی یکی از دلایل رشد نکردن این رشته المپیکی در شهرستان از گذشته تا کنون را عدم حمایت از افراد لایق و شایسته دانست.

ایشان در آخر گفت: امید بر آن داشتیم که هیأت کمی به هنرجویان این رشته نیز اهمییت می دادند.
و تصمیمات حرفه ای تری گرفته میشد…

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خانم یوسفی تنها مربی با سابقه،فنی و فعال در سطح شهرستان هستند و در رشد ورزش رزمی تکواندو بانوان نقش موثری داشته و نباید مورد بی مهری مسئولان قرار بگیرد و ما هنر آموزان انتظار داریم هیئت تکواندو با تمام توان از ایشان و شاگردان ایشان حمایت کنند

  • سلام. اخه مسوولین شهرستان همگی غیر بومی یا دست نشانده شهرستانهای همجوار که چشم دیدن بانوان بختیاری را در مسابقات کشوری ندارند در مقام مسولیین بی لیاقت و بی کفایت هستند. باید مردم مسجدسلیمان دست در دست یکدیگر این زالو صفتان و اشغال های شهرهای همجوار را از شهرستان بیرون کنیم. یه مشت جیره خوار غیربومی یا دست نشانده که معلوم نیست از چه جهت برای سرکوب استعداد جوانان این شهر آستین بالا زده اند. تا زمانی که مسوولین بی لیاقت در راس ورزش شهرستان هستند جوانان مسجدسلیمان مخصوصا بانوان در هیچ‌ میدانی دیده نمیشوند. زورشان به تیم فوتبال نفت نرسید وگرنه نمیگذاشتند به اینجا برسد