مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان خوزستان خبر داد:

تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور/ امکان ویرایش برای متقاضیانی که قبلا ثبت نام کرده‌اند

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان خوزستان از تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور تا روز پنج شنبه 16 آبان ماه سال جاری و افزایش یک کدرشته محل جدید علاوه بر رشته‌های مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته این آزمون خبر داد.

عارف کعبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خورنا اظهار کرد: طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، کلیه داوطلبانی که تاکنون نسبت‌ به ثبت‌نام در پذیرش این دوره‌ها اقدام نکرده‌اند، می‌توانند براساس ضوابط مندرج در اطلاعیه فوق‌الذکر و دفترچه راهنمای مذکور و همچنین مندرجات این اطلاعیه حداکثر تا  تاریخ ذکر شده به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و ثبت‌نام کنند.

وی افزود: متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کرده‌اند  نیز با توجه به مفاد این اطلاعیه و در صورت تمایل می‌توانند تا تاریخ فوق نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و انتخاب رشته خود اقدام کنند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان خوزستان تصریح کرد: تمام داوطلبان شرکت در این آزمون باید ضمن مطالعه دقیق اطلاعیه‌ها و دفترچه راهنمای این دوره در سایت سازمان سنجش به نشانی ww.sanjesh.org، در صورت احراز شرایط لازم نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت نام اینترنتی در سایت مذکور اقدام کنند.

کعبی زمان برگزاری آزمون نوبت بیستم کارشناسی‌ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور را روز جمعه ۲۲ آذرماه سال جاری اعلام کرد و افزود: داوطلبان برای دریافت کارت شرکت در آزمون باید از روز سه ‌شنبه مورخ ۱۹ لغایت روز پنجشنبه ۲۱ آذرماه سال جاری با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

وی با آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان گفت: جزئیات نحوه ثبت نام در دوره فراگیر دانشگاه پیام نور نوبت بیستم در اطلاعیه سازمان سنجش و پورتال دانشگاه پیام نور به نشانی  www.pnu.ac.ir، موجود و لازم است داوطلبان عزیز ضمن مطالعه دقیق این اطلاعیه و دفترچه راهنما نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

شایان ذکر است، دانشگاه پیام نور در راستای رفع دغدغه پرداخت شهریه دانشجویان، ضمن عقد قرارداد با چندین بانک، امکان استفاده از تسهیلات وام با کارمزد یک و ۴ دهم درصد را برای کلیه دانشجویان این دانشگاه فراهم کرده و دانشجویان عزیز از بدو ثبت نام در دانشگاه می‌توانند از این تسهیلات برای پرداخت کل شهریه خود استفاده کنند.

تعیین شهرمحل برگزاری امتحانات پایان ترم به انتخاب دانشجو، پایین‌ترین شهریه دانشگاهی، اختیاری بودن حضور در کلاس‌های درس، شرایط ویژه برای کارمندان، شاغلین و بانوان خانه‌دار، سهولت در مهمانی در شهر مورد نظر دانشجو و برگزاری کلاس‌های درس به صورت حضوری، نیمه‌حضوری و الکترونیکی (ترکیبی) از مهم‌ترین مزایای دانشگاه پیام نور است.