پیام تبریک رئیس اداره ورزش و جوانان بندر ماهشهر به مناسبت هفته تربیت بدنی وورزش

به گزارش خورنا،در متن پیام تبریک قادر شریفی رئیس اداره ورزش و جوانان بندر ماهشهر آمده است:

هر ساله هفته تربیت بدنی یادآور امر مهم ورزش و سلامتی جسم در کنار سلامت روح است روز اندیشیدن به روش های توسعه رشد وجودی انسان معرفی الگوهای پهلوانی، سالم سازی جامعه و ارتقاء سلامت افراد است روز یادآوری اینکه مردم ورزش را اوجب واجبات کارهای روزمره خود قرار داده تا با الگوی زندگی سالم نقش پررنگی در جامعه سالم داشته باشند. این هفته فرصتی است که ورزشکاران و کسانی که ورزش می‌کنند دیگران را به سمت ورزش سوق داده و سلامتی و شادابی را به آنان هدیه دهند.

بی شک ورزش شهرستان بندر ماهشهر با توجه به ظرفیت جوانان مستعد و بالنده دارای زمینه خوبی برای رشد و تعالی است که می توان با برنامه ریزی مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت لازم شاهد حضور پر رنگ و موفق و درخشش آنها در عرصه رقابت های ملی و بین المللی باشیم.
اینجانب ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی و تبریک آن به تمام ورزشکاران، پیشکسوتان ٬مربیان٬داوران ٬ روسا و نائب روسای هیات های ورزشی ٬دبیران ورزش ٬اساتید دانشگاهی و اصحاب رسانه های ورزشی از تلاش ها و همراهی آنان با اداره ورزش و جوانان که در راستای ارتقاء سطح کمی و کیفی و اعتلای ورزش شهرستان تلاش می نماید تقدیر و تشکر نموده از خداوند سبحان سلامتی ٬ بهروزی و توفیق شان را در راه خدمت به جوانان مسئلت دارم.

قادرشریفی
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندر ماهشهر