بازی عجیب اتاق فکر یک تغییر، روی امواج رسانه های خوزستان

خورنا | پدرام کسائی: انتشار تصویر حکم فرماندار بهبهان قبل از ابلاغ و معارفه با چه هدفی و توسط چه کسانی صورت گرفت.

روز گذشته تصویر حکمی به امضای غلامرضا شریعتی در برخی رسانه ها منتشر شد، که بتاریخ نهم مهرماه یوسف زمانی اصل را به سمت سرپرست فرمانداری بهبهان منصوب کرده بود.

انتشار این حکم و خبر انتصاب زمانی اصل در پایگاه های خبری و خبرگزاری ها در حالی صورت می گرفت، که محمد حری هنوز فرماندار قانونی بهبهان است.

نکته مهم در این بین این است که انتشار تصویر این حکم قبل از ابلاغ و قرار گرفتن روی پورتال رسمی استانداری خوزستان توسط چه کسانی و با چه هدفی صورت گرفت.

برابر عرف رایج، وقتی قرار است مدیری در سطح فرماندار معارفه شود، می بایست در جلسه ی فوق العاده شورای اداری شهرستان که حداقل یکی از معاونین استاندار حضور داشته باشند، فرماندار جدید معارفه، و سپس تصویر حکم وی در پورتال و درگاه های رسمی اطلاع رسانی استانداری و فرمانداری منتشر شود.

ولی چیزی که از عصر دیروز شاهد بودیم، شیطنت و موج سواری برخی افراد بر روی ناآگاهی امواج رسانه هایی بود، که بدون تحقیق اقدام به انتشار اخباری با تیتر “انتصاب فرماندار جدید بهبهان” کردند.

اقدام عجیب این افراد تا جایی پیش رفت که شب گذشته اخبار سیمای خوزستان نیز این خبر را منتشر کرد، که در نوع خود جالب و جای تامل بسیار دارد.

حال باید منتظر ماند و دید با این موج ایجاد شده، آیا اتاق فکر این جریان به هدف خود رسیده، و تصمیم سخت شریعتی برای تغییر فرماندار زادگاهش به کجا ختم خواهد شد.