با حمایت و پیگیری های مهندس ظاهری: یک دستگاه سونوگرافی به هفتکل اختصاص یافت

بعد از اینکه وجود سونوگرافی سالها در هفتکل به یک رویا تبدیل شده بود امروز شنبه ۶ شهریور طی جلسه ای با حضور ظاهری نماینده مردم در مجلس ، طباطبایی فرماندار ، فلاحتکار رئیس مرکز بهداشت هفتکل و جمعی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی اهواز مقرر شد بزودی سونوگرافی به هفتکل اختصاص یابد.

🔹نماینده مردم هفتکل در این جلسه شرایط و وضعیت بهداشتی و درمانی هفتکل و نارضایتی مردم از وضع موجود را به گوش مسئولین رساند و موفق به اختصاص یک دستگاه سونوگرافی به هفتکل شد

🔹مهندس ظاهری نیز ضمن تشریح وضعیت نابسامان بهداشتی و درمانی اظهار داشت شهرستان هفتکل فاقد سونوگرافی است و مردم بناچار باید به شهرهای اطراف مراجعه کنند که علاوه بر خطرات جانی مستلزم صرف وقت و هزینه بسیار است .

🔹سید عابدین طباطبایی در این جلسه نیز گفت : با وجود اینکه هفتکل در روزگاری دارای امکانات خوب پزشکی بود و مردم از شهرها و روستاهای اطراف جهت درمان به هفتکل مراجعه می کردند ولی هم اکنون فاقد امکانات جهت درمان ابتدایی ترین بیماری هاست.

🔹پس از بحث و تبادل و نظر و در سایه اتحاد و همدلی مسئولین شهرستان در نهایت مسئولین استانی متقاعد شدند که یک دستگاه سونوگرافی با امکانات بروز و یکدستگاه آمبولانس را به هفتکل اختصاص دهند.

🔹در این دیدار بحث بیمارستان هفتکل که از زمان حضور وزیر بهداشت در هفتکل استارت زده شد نهایی گردید.

🔹همچنین مقرر شد در زمینه های متفاوت و مورد نیاز پزشک متخصص مرتبط نیز به هفتکل اعزام گردد .