درگیری در جلسه شورای شهر خرمشهر

خورنا: سهام مزروکی عضو شورای شهر خرمشهر درباره اتفاقات روی داده در این جلسه گفت: در این جلسه شهردار، معاون اجرایی و چند مسئول دیگری شهری حضور داشتند که در حین جلسه عبدالله سامری نماینده خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با یکی از حاضرین تماس گرفته و بعد از آن که گوشی به بنده داد. پس از صحبت در مورد مشکلات شهرستان، نهایتا وی شروع به فحاشی کرد و ارتباط تلفنی قطع شد.

وی ادامه داد: نماینده خرمشهر در مجلس بعد از چند دقیقه با هل دادن نگهبان و کوبیدن درب اتاق جلسات به سمت بنده حمله ور شد که حاضرین جلوی وی را گرفتند.

به نوشته شریان نیوز، عضو شورای شهر با بیان آن که عبدالله سامری تهدید کرده است که اگر جلسه لغو نشود مورد حمله قرار خواهید گرفت، افزود: این جلسه برای رفع مشکل مردم تشکیل شده بود که با درخواست بنده ادامه پیدا کرد.

وی تاکید کرد: عبدالله سامری نماینده مردم در مجلس هستند و ما هم نماینده مردم در یک شورای محلی هستیم که حداقل ۸ هزار رای داریم.

مزروکی در رابطه با پیگیری مشکل آب گرفتگی معابر در خرمشهر گفت: در زمان بارندگی در محل ها حاضر شدیم و همکاری سازمان آب با شورا خیلی خوب بوده است، اما به دلیل وجود برخی مشکلات زیرساختی در بعضی مناطق با مشکل جدی مواجه هستیم که رفع آن بودجه نسبتا بالایی را می خواهد.

مرزوکی در پایان به خبرنگار ما گفت: در گذشته بودجه ای از سوی دولت برای حل مشکلات شهر تزریق شده بودکه صرف امور دیگری شد و همان موقع پیگیری نشد. پشت پرده اتفاقاتی روی داده که عقب افتادن حقوق پرسنل و کار کردن با ماشین های مستعمل از نمونه های آن است که به حمد الله این مشکلات با تلاش دلسوزانه مسئولین فعلی رفع شده است.

طبق تماسی که با “نظارت” شهردار خرمشهر داشتیم ، وی در راستای صحبت های مرزوکی تصریح کرد :بنده شهردار خرمشهر هستم ، در جلسه شورای شهر بودیم که ناگهان نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی وارد جلسه شوارای شهر شد و قصد خراب کردن جلسه را داشت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *