تقلب فرماندار بندرماهشهر در نگارش پیام روز خبرنگار

محسن بیرانوند فرماندار شهرستان بندرماهشهر در آخرین شاهکار خود اقدام به تقلب در نگارش پیام تبریک روز خبرنگار کرده و با کپی پیست قسمتی از دو متن دیگر  آن را با نام خود در فضای مجازی منتشر کرده است.

فرماندار بندرماهشهر به عنوان بالاترین مقام دولتی مستقر در شهرستان با این اقدام، علاوه بر رعایت نکردن قانون و لگد مال کردن اصول اخلاقی، بی توجهی خود نسبت به خبرنگاران را حتی در حد نگارش یک پیام تبریک ساده، نمایان‌کرده است. ناتوانی یک فرماندار در نگارش یک پیام تبریک ساده بیانگر چه چیزی است؟

***************************************************************************************

محسن بیرانوند فرماندار شهرستان بندر ماهشهر طی پیامی روز ۱۷ مرداد را به همه خبرنگاران و فعالان رسانه ای تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
آگاهی نعمتی بی‌بدیل از جانب پروردگار دانا به انسان‌ها است و تلاش خبرنگاران به‌عنوان وجدان‌های آگاه و دلسوز جامعه و دیدگان بینا و زبان گویای مردم برای اطلاع‌رسانی مستقل، صادقانه، بی‌طرفانه و مسئولانه، ستودنی است. (کپی شده از پارگراف اول لینک مجاور  http://iqna.ir/fa/news/3833458 )

بدون شک پیشرفت و تعالی هر مجموعه‌ای به نحوه پوشش آن مجموعه و نقدهای پیرامون آن ارتباط دارد که هر دو مقوله بر عهده رسانه‌ها است.

تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران عزیز، یک بهانه است چرا که هر روز، روز خبرنگاران است و جامعه بی خبر و بدون خبرنگار، برکه‌ای مرده محسوب می‌شود که حرکت، تحول و آرمان‌ ندارد؛ خاصه آنکه در دنیای امروز، شتاب رسانه های مدرن، کار را بر خبرنگاران سهل و ممتنع کرده و شاید بهترین راه نمایش قدرت رسانه و رسانه گران، حرکت بر مدار صداقت و راستی باشد. (کپی شده از پارگراف آخر لینک مجاور https://www.afkarnews.com/fa/tiny/news-538933)

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و دیگر شهدای جلیل القدر انقلاب اسلامی و تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران فهیم و صدیق ، از درگاه خداوند متعال آرزوی توفیقات روزافزون برای شما عزیزان را خواستارم.
محسن بیرانوند
فرماندار شهرستان بندر ماهشهر