کشف بیش از ۱۴۰ کیلو گرم مواد مخدر در جاده های ورودی استان خوزستان

خورنا | پدرام کسائی: فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از ۱۴۰ کیلو مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک در جاده های ورودی استان در شهرستان بهبهان خبر داد.


به گزارش خبرگزاری خورنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “حیدر عباس زاده” در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه قاطع با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر و کنترل دقیق محورهای مواصلاتی، ماموران انتظامی بخش “زیدون” و ماموران ایست بازرسی “خیرآباد” شهرستان بهبهان با اقدامات فنی از انتقال ۲ محموله مطلع شدند.
این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: در این راستا ماموران انتظامی بخش “زیدون” شهرستان بهبهان با همکاری ماموران مبارزه با قاچاق کالا با اقدامات تخصصی و کنترل دقیق محورهای مواصلاتی، مسیر تردد یک دستگاه تریلر حامل برنج که در لابه لای آن مواد مخدر جاسازی شده بود، را شناسایی و در عملیاتی ضربتی آن را متوقف کردند.
سردار عباس زاده تصریح کرد: در بازرسی به عمل آمده از تریلر مقدار ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف و در همین راستا یک قاچاقچی دستگیر شد.
وی افزود: در عملیاتی دیگر ماموران ایستگاه بازرسی”خیرآباد” شهرستان بهبهان با اقدامات تخصصی و ایجاد تور ایست و بازرسی موقت یک دستگاه خودروی نیسان حامل مواد مخدر را شناسایی و متوقف کردند، که در بازرسی از آن مقدار ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در زیر بار هندوانه جاساز شده بود، کشف و در این رابطه یک متهم دستگیر شد.
فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه در مجموع این طرح ۱۴۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش کشف شد، خاطرنشان کرد: در این رابطه ۲ دستگاه خودرو توقیف و ۲ قاچاقچی مواد مخدر پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شدند.