غلامرضا شریعتی تعهدش به رسانه ها را زیر پا گذاشت/ استانداری خوزستان از بزرگترین خبرگزاری خوزستان شکایت کرد

عصر امروز همزمان با روز قلم علی چاروسائی مدیرمسئول خبرگزاری استانی خورنا که به عنوان معتبرترین و بزرگترین رسانه خوزستان فعالیت میکند از ابلاغ شکایت استانداری خوزستان علیه خود با اتهام اخلال در نظم و آسایش عمومی خبر داد‌.

این شکایت در حالی رخ داده که استاندار خوزستان بارها در جمع اصحاب رسانه اعلام کرده که تا زمانی که وی استاندار است هیچ ارگان دولتی حق شکایت از رسانه ها را ندارد اما در اقدامی تعجب آور استانداری خوزستان از این رسانه شناخته شده شکایت کرده و به وعده خود در حمایت از رسانه ها پایبند نماند‌.

گفتنی است علی چاروسائی معاون تبلیغات ستاد جوانان دکتر روحانی در انتخابات ۹۶ بوده و بیش از ۱۰ خبرنگار خورنا در شهرستانهای خوزستان روئسای ستاد جوانان شهرستانهای روحانی بودند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خدا رحمت کنه اموات استاندار را. خبرگزاری خورنا بنگاه شایعه پراکنی هست

  • سلام لطفاً سبب شکوائیه نشر گردد که شهروندان خوزستانی در جریان امر قرار گیرند که واقع پای خورنا بخاطر اطلاع رسانی به دادگاه کشیده شده است یا غیر از آن.. متشکرم

  • زمانی مترو اهواز کار میکردم و به علت بیست ماه حقوق معوقه خود جلو استانداری تجمع کردیم،نه تنها کاری برامون انجام ندادند،بلکه کارگرای بدبخت زحمت کش را تهدید کردند، بعدشم چند تا خبرنگار خانم که امده بودند جهت گزارش،حراست استانداری دوربین ها و گوشی هاشون را گرفتند و اجازه گزارش ندادند.