بدون فرافکنی جواب دهید! برای خوزستان چه کرده اید؟

خورنا_ در روزهای گذشته فیلمی در فضای مجازی پخش شده که در آن فردی سیل زده از استاندار خوزستان طلب کمک میخواهد اما ایشان به جای دلجویی و عذرخواهی بابت کمبودها از سمت دولت و دیگر نهادها با فرد مذکور به تندی برخورد می کند و سبب ناراحتی بیش از پیش فرد سیل زده می شود.

خدمت آقای استاندار باید عرض کرد که آیا از احادیث بی اطلاع هستید که کافر خوش رو نزد خدا عزیزتر است تا مومن ترش رو؟آیا به علت کمبودها شرمنده مردم استان نیستید؟آیا گمان میکنید مقام شما دائمی است یا آنکه بعد از سمت استانداری خوزستان قرار است با شیوه رفتاری مختص به خود، نظیر گل دادن به این مسئول و آن مسئول به مقامی بالاتر برسید؟و هزاران هزار پرسش دیگر.

خطاب به مسئولان کشوری و مخصوصا دولتی باید عرض کرد که اگر واقعا قصد کمک به استان محروم خوزستان را دارید و قصدتان پایان دادن به بحران خوزستان است، ابتدا در راس تمام الویت هایتان استان خوزستان را از وجود چنین استانداری که توان مدیریت بحران را ندارد و خود بحرانی است بر دیگر بحران های استان پاک کنید و ایشان را عزل نمایید.

مردم خوزستان مصاحبه های اخیر آقای شریعتی را فراموش نکرده اند که هر کجا که رسیده اند اسم شهرها و روستاها را برده اند که خطری آنها را تهدید نمی کند اما در بیشتر موارد سیل زندگی مردم آن منطقه را به خطر انداخته و یا سبب زحمت و مشکلات فروان برای اهالی آن محل گشته است.

باید به استاندار خوزستان یادآور شد که اگر در امری که تخصص نداری مسئولیت گرفتی قطعا در دنیا باید پاسخگوی مردم و در آخرت نیز پاسخگوی پرودگار باشی و ناراحتی اصلی مردم از دولت است که برای استان زجرکشیده ای چون خوزستان چرا شخص بی کفایتی چون آقای شریعتی باید بعنوان استاندار انتخاب شود.

استاندار خوزستان توان یک مصاحبه ساده ندارد و در تمامی مصاحبه ها با حالتی خواب آلود و کسل کننده جواب های عجیبی می دهد که گاها بی ربط به موضوع است و کمکی به روشنگری مسئله نمی کند.

درباره کلیپ پخش شده در فضای مجازی باید به آقای شریعتی یادآور شد بی تربیت کسی است که مسئولیتی را که لایق آن نیست قبول کرده و به جای آنکه مردم را ولی نعمت خود بداند با آنان به تندی برخورد می کند و همچنین باید به ایشان یادآور شد که یک مدیر انقلابی بیش از هرچیز باید خلق و خوی مناسبی داشته باشد و اگر اینگونه نیست یک فرد ضدانقلاب خوش رو صد شرف دارد به این فرد انقلابی تندخو.

باید از آقای شریعتی پرسید دقیقا برای خوزستان چکار کردید؟آیا برای جوانان جویای کار اشتغال ایجاد کردید؟آیا وضعیت نامناسب زیست محیطی خوزستان را ذره ای بهبود بخشیدید؟آیا با شرکتهای کلاهبرداری که درخوزستان به راحتی فعالیت میکند برخورد کردید؟و . . .

یا شاید بهتر باشد از ایشان سئوال نشود و ایشان به دور از فرافکنی جواب دهند که برای آنکه حال خوزستان و خوزستانی خوب شود چه کردند که چنین قلدر معابانه با مردم زجر کشیده استان و سیل زدگان صحبت می کند و به جای عرض شرمندگی از ضعف ها و کمبودها طلب کار شده و منبع تشخیص افراد انقلابی از ضد انقلابی می شود.

به امید آنکه در آینده ای نزدیک دولت استانداری خوزستان را از بحران خارج کند و استانداری مردم دار و دلسوز را جایگزین آقای شریعتی کند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • تا دیروز که مثل سگ پاچه می گرفتید الان دارید متن ها تون رو ملایم تر نوشتید

  • احسنت به نویسنده این مقاله و هزار احسنت به تیم خبری خورنا که الحق و الانصاف مستقل هستند نه مثل رسانه ارگانیان بهبهان که کاملا جهت دار داره از استاندار بی فکر خوزستان بدلیل اینکه بهبهانی هست!!! وکاملا نژاد پرستانه اقرار میکنه فرزند بهبهان!و چشم رو تمام کمبودها و کاستیها میبنده.احسنت به شما که دغدغه خوزستان رو دارید.

  • خورنا این ره که میروی به ترکستان است. یکم کمتر پاچه بگیر