استانداز خوزستان:

تخلیه پنج منطقه اهواز یک تصمیم احتیاطی است

استاندار خوزستان دستور تخلیه پنج منطقه اهواز را یک اقدام احتیاطی عنوان کرد و توضیح داد: همانطوری که ما برای پیشگیری هرچه بیشتر از خطرات احتمالی سیل در شهرهای حمیدیه، سوسنگرد، رفیع و بستان دستور تخلیه را از قبل دادیم برای این مناطق اهواز نیز به همین منوال برای رعایت جنبه‌‌های احتیاطی، دستور تخلیه را پیشاپیش صادر کردیم.

احمدرضا رستمی: به گزارش خورنا غلامرضا شریعتی عصر امروز چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه ۹۸ در گفتگو با صدا و سیما گفت: در اثر افزایش ناگهانی دبی رودخانه‌های دز و کرخه، برای اولین بار این دو رودخانه در مقطع الهایی( غرب اهواز) به هم پیوسته و به سمت اهواز سرازیر شدند که این اتفاق نادر در حال حاضر تهدیداتی را برای برخی از مناطق اهواز ایجاد کرده است.

استاندار خوزستان ادامه داد: ما همزمان با وقوع این مسئله در مناطقی از اهواز چون عین دو، گلدشت، سیاحی، سادات و سلیم‌آباد اعلام کردیم که هرچه زودتر زنان، سالمندان و خردسالان این مناطق را ترک کرده و به محلهای امنی که برای آنها تدارک دیده شده است مراجعه کنند.

وی افزود: البته از مردان و جوانان این مناطق نیز خواسته‌ایم که برای کمک بیشتر در محل باقی بمانند زیرا ما در حال انجام یکسری طرحها و اقداماتی هستیم که حتی‌الامکان هیچگونه خساراتی در اثر سیل به این مناطق وارد نشود.

شریعتی در پایان دستور تخلیه این پنج منطقه اهواز را یک اقدام احتیاطی عنوان کرد و توضیح داد: همانطوری که ما برای پیشگیری هرچه بیشتر از خطرات احتمالی سیل در شهرهای حمیدیه، سوسنگرد، رفیع و بستان دستور تخلیه را از قبل دادیم برای این مناطق اهواز نیز به همین منوال برای رعایت جنبه‌‌های احتیاطی، دستور تخلیه را پیشاپیش صادر کردیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.