خبر انتقال بخشی از شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان به اندیمشک کذب است

میثاق حاجتی| خورنا: مدیر حراست شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان:خبر انتقال بخشی از این شرکت به اندیمشک کذب است

مدیر حراست شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان گفت: خبر نقل و انتقال بخشی از شرکت پتروشیمی به اندیمشک صحت ندارد.

مهندس حسین صادقی مدیر حراست شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان در گفتگو با ناهید رضائی خبرنگار در لالی با اشاره به انتشار خبرهایی در فضای مجازی در خصوص نقل و انتقالِ بخش مهمی از شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان به شهرستان اندیمشک، اظهار کرد: آغاز و کلنگ زنی پروژه پتروشیمی اندیمشک جداست و هیچ ارتباطی با شهرستان مسجدسلیمان ندارد؛ بنابراین مردم منطقه و این حوزه به چنین شایعاتی اعتنا نکنند.

وی افزود:در راستای اهداف اشتغالزایی دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین فرمایش های مقام معظم رهبری در مورد چرخ صنعتی کشور و مبارزه با فقر زدایی در منطقه همچنان متقاضی فعال شدن دیگر فازهای این شرکت هستیم.

مدیر حراست شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان یادآور شد: با پیگیری های دکتر داودی مدیرعامل پتروشیمی مسجدسلیمان در راستای راه اندازی فاز دوم این مجموعه (پتروپالایش) ، شریعتمداری وزیر کار و زنگنه وزیر نفت، طی بازدیدی از پروژه اوره و آمونیاک از پیشرفت ۹۵ درصدی پروژه اظهار رضایت داشتند.

مهندس صادقی گفت: آنها قول مساعد در راستای همکاری و آغاز به کار فاز دوم پتروپالایش را دادند و در اوایل سال ۱۳۹۸ این پروژه آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: این پروژه تا حدود ۱۰ هزار نفر به صورت مستقیم جذب نیرو خواهد داشت و امیدواریم در ماه های آینده سال ۹۸ آغاز به کار کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.