کارشناس فوتبال:

برخورد خوبی با پیشکسوتان در ورزشگاه شهدای فولاد نشد

پیشکسوت و کارشناس فوتبال خوزستان گفت: آیا شأن من است که بعد از 22 سال که به استادیوم آمده‌ام باشگاه فولاد یک بلیط جایگاه برای قدردانی به من بدهد.

سیاوش بختیاری‌زاده اظهار کرد: روزی که امتیاز تیم جنوب به فولاد انتقال یافت، من کاپیتان فولاد بودم و باید بگویم وقتی که تیم تشکیل شد تیم زمین تمرینی هم نداشت که مجبور شدیم به یک زمین چمن با ابعاد کوچکتر از زمین استاندارد که خودم آن را در محل انبار شرکت پخش فرآورده‌های نفتی درست کرده بودم، تمرین کنیم.

وی افزود: آقایانی که ۲۲ سال پیش اجازه ندادند در زمین گروه ملی و فولاد تمرین کنیم، ۱۴ سال در رأس امور باشگاه فولاد بودند و در طول این سال‌ها هیچ‌گاه اسمی از ما نبردند.

پیشکسوت فوتبال خوزستان گفت: پس از همه این سال‌ها دو روز پیش آقای حبیب رضایی مدیرعامل باشگاه فولاد با بنده تماس گرفت و گفت که شما زحمت کشیده و عرق ریخته‌اید که فولاد متولد شده و رشد کند پس باید برای افتتاح ورزشگاه جدید حاضر باشید.

وی ادامه داد: از این صحبت و دعوت آقای رضایی من بسیار خوشحال شدم و از این خوشحالی شب خوابم نبرد زیرا احساس پدری را داشتم که با نداری فرزندش را به قله علم و درجه دکتری رسانده باشد.

بختیاری‌زاده عنوان کرد: ظهر جمعه وقتی که به سمت استادیوم شهدای فولاد رفتم، بدترین برخوردها را دیدم؛ در ابتدا که در خروجی جاده ماهشهر به سمت ورزشگاه، پلیس راهنمایی راه را بسته بود و تا چند دقیقه اجازه ورود به ما نمی‌داد.

پیشکسوت و کارشناس فوتبال خوزستان اظهار داشت: پس از آن به درب ورودی استادیوم رسیدم که آن‌جا هم چند دقیقه معطلم کردند اما بعد از اینکه وارد شدم و به درب ورودی VIP ورزشگاه رسیدم، باز هم مرا نگه داشتند و گفتند باید صبر کنی تا آقای سامانی بیاید ولی وقتی وی آمد به من یک بلیط جایگاه ویژه داد و گفت بفرمایید در جایگاه بنشینید.

وی ادامه داد: آیا شأن من است که بعد از ۲۲ سال که به استادیوم آمده‌ام باشگاه فولاد یک بلیط جایگاه برای قدردانی به من بدهد؟ من به آقای سامانی گفتم چون چهره مشهوری هستم نیروی انتظامی و حراست مرا تا اینجا راه داده در حالی که چنین چیزی هم نبود اما دوستان دیگرم که دعوت شده‌اند را راه نداده‌اند.

بختیاری‌زاده ضمن گلایه از ناهماهنگی‌های روز گذشته در ورود پیشکسوتان به استادیوم، بیان کرد: از آقای رضایی مدیرعامل باشگاه فولاد تشکر می‌کنم که از ما دعوت کرد و این احترام را برای ما قائل شد و ما فقط می‌خواستیم به استادیوم برویم و در زمین ۲ رکعت نماز شکر بخوانیم.

وی افزود: کاش باشگاه فولاد این کار را محترمانه‌تر و در شأن پیشکسوتان انجام می‌داد اما باز هم آرزوی موفقیت می‌کنم برای مجموعه فولاد، مدیرعامل باشگاه و بازیکنان تیم که مثل فرزندان خودم هستند و خوشحالم که یکی از بهترین ورزشگاه‌های خاورمیانه را باشگاه فولاد خوزستان دارد.