اندیمشک مهیای میزبانی از جام جهانی کشتی می‌شود

خورنا- کیومرث آریامتین در جلسه شورای اداری در ساختمان کوثر فرمانداری اندیمشک عنوان کرد: سالن دو هزار و ۵۰۰ نفری اندیمشک با حمایت‌های فرماندار و نماینده مردم اندیمشک افتتاح و مهیای میزبانی شهرستان از جام بین‌المللی تختی شد.

وی، میزبانی شهرستان از رقابت‌های جام بین‌المللی تختی را شایسته دانست و افزود: جام بین‌المللی تختی یکی از رقابت‌های معتبر کشتی در کشور محسوب و تجربه بزرگی برای میزبانی از مسابقات آسیایی و جهانی در شهرستان است.

رئیس اداره ورزش و جوانان اندیمشک گفت: با توجه به توسعه زیرساخت‌ها در ورزش شهرستان، اندیمشک مهیای میزبانی از جام جهانی کشتی در سال آینده می‌شود.

وی افزود: شهرستان اندیمشک برای میزبانی از رقابت‌های جهانی کشتی در سال آینده از آمادگی کامل برخوردار و به فدراسیون کشتی در خلال جام تختی توسط نماینده مردم اندیمشک و استاندار خوزستان آمادگی شهرستان برای میزبانی از این مسابقات اعلام شده است.

آریامتین با بیان اینکه در حوزه ورزش پروژه‌هایی برای ارتقای سرانه ورزشی شهرستان برداشته شد، اظهار کرد: سرانه ورزش اندیمشک از ۶۵ سانتی‌متر با توجه به پروژه‌های طراحی شده به ۱۱۰ سانتی‌متر افزایش خواهد یافت.

رئیس اداره ورزش و جوانان اندیمشک گفت: دومین پیست بزرگ موتورسواری در اندیمشک، سالن پنج‌هزار نفری و آکادمی کشتی از پروژه‌های بزرگ شهرستان اندیمشک در حوزه ورزش است.

وی گفت: سالن پنج هزار نفری اندیمشک تا پایان مهرماه سال آینده تکمیل و شهرستان به واسطه تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه مهیای میزبانی از مسابقات جهانی و آسیایی می‌شود.

انتهای پیام/