سلطانی‌فر: تیم پاس بخشی از هویت و تاریخ ورزش و مردم ایران است/ با کمک نیروی انتظامی این تیم را احیا می‌کنیم

خورنا- مسعود سلطانی‌فر با اشاره به افتخارات گسترده تیم پاس گفت: امروز را فصلی نو در تاریخ باشگاه پاس بدانیم و هدف همه ما احیای مکتب اخلاقی پاس باشد. بدون تردید خیلی از بزرگان فوتبال ایران ریشه پاسی دارند و با کمک و تمایل نیروی انتظامی، پاس را احیا می‌کنیم و تصور می‌کنم به سرعت بتوانیم این تیم را احیا کنیم.

وی تصمیمات گذشته برای انتقال تیم های تهرانی مانند پاس اشتباه دانست و تصریح کرد: هدف از تشکیل باشگاه پاس ارتباط مردم با پلیس بود و با توجه تمایل نیروی انتظامی برای احیا مجدد پاس زمان خوبی برای همه ما فراهم شده است و به جد معتقدم پاس به‌عنوان بخشی از هویت و تاریخ ورزش و مردم ایران است و باید احیا شود.

وزیر ورزش و جوانان از داورزنی معاون قهرمانی این وزارت خواست کارگروهی با حضور مسئولان نیروی انتظامی و پیشکسوتان پاس و فدراسیون فوتبال تشکیل و امتیاز و شرایطی با رعایت مقررات برای ورود پاس به دسته یک ایجاد شود.

سلطانی‌فر افزود: من بخصوص از آقای فرکی می‌خواهم برای احیای فنی این تیم به نیروی انتظامی، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال کمک کنند. جای باشگاه پاس در ورزش کشور خالی است و من برای احیا این تیم با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی مذاکره خواهم کرد و اعتقاد دارم باشگاه پاس نه تنها در فوتبال بلکه در سایر رشته‌ها و حتی خانواده‌های نیروی انتظامی و سایر مردم و خصوصاً تیم‌های پایه می‌تواند کمک کند و بسیار موثر باشد.

انتهای پیام/