معرفی برگزیدگان اولین جشنواره تئاتر مونولوگ استان خوزستان به میزبانی امیدیه

اسداله ترحم / خورنا –  مراسم اختتامیه اولین جشنواره مونولوگ استان خوزستان در شهرستان امیدیه با حضور ناصر چنانی معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، علی گلمرادی نماینده مردم امیدیه در مجلس شورای اسلامی، سیدمهران رفیعی فرماندار امیدیه، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا علیزاده امام جمعه امیدیه، محمدرضا آقاجری رئیس شورای اسلامی شهر امیدیه، خسرو ناصریان عضو شورای اسلامی شهر امیدیه، رحمان ابوعلی رئیس خدمات اداری اجتماعی  شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، غلامحسین ضرغامی رئیس روابط عمومی شرکت پالایش گاز بید بلند، عبدالامام مویسات رئیس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، عبدالحسین خازنی رئیس روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز، سیامک شاچری رئیس اداره صنعت معدن و تجارت امیدیه، شهلا شفیعی رئیس اداره هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، حسین ذوالفقاری رئیس شورای راهبردی تئاتر استان خوزستان، محمد یاقوت پور رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان و مهدی درویش دبیر جشنواره و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان امیدیه عصر روز جمعه ۱۴ دیماه ۱۳۹۷ در مجتمع باران امیدیه برگزار شد.
در این مراسم علی گلمرادی نماینده مردم امیدیه در مجلس شورای اسلامی ضمن خیرمقدم به مهمانان و هنرمندان تئاتر استان خوزستان گفت: برگزاری رویدادهای هنری در شهرستان از اولویت های کاری ما باید باشد و در حقیقت توسعه فرهنگی باید به موازات توسعه اقتصادی در شهرستان پیش رود.
گلمرادی افزود: شهرستان امیدیه به لحاظ بستر مناسب فرهنگی و اقتصادی می تواند میزبان خوبی برای رویدادهای استان، منطقه و کشوری باشد.
در بخش دیگری از این مراسم سیدمهران رفیعی فرماندار امیدیه ضمن خسته نباشید به گروه های نمایشی و هنرمندان تئاتر استان خوزستان گفت: از طرف هنرمندان و مسئولین از تلاش های دکتر جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برای برگزاری این جشنواره ارزشمند در شهرستان امیدیه کمال تشکر را داریم و از همین جا اعلام می کنم که شهرستان امیدیه آمادگی میزبانی و برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری در سطح استان خوزستان را به طور کامل دارد.

در بخش پایانی مراسم اختتامیه ، آرا هیئت داوران اولین جشنواره تئاتر مونولوگ استان خوزستان متشکل از کورش سروش پور، بهزاد خیرالهی و مهدی آشوغ به شرح زیل اعلام گردید.
الف: طراحی بروشور
کاندیداها:

دانیال سیاحی برای نمایش مولن روژ

میلاد هارونی برای خانم از امیدیه

حمزه حمید برای نمایش هندسه وجود دنیا از امیدیه

مهدی شریفی برای نمایش دیگر مرا صدا نزن مادر از آبادان

برگزیده:
میلاد هارونی برای طراحی بروشور نمایش «خانم» از شهرستان امیدیه .

ب: طراحی نور
تقدیر:
محمدحسین پورکیانی طراح نور نمایش «زنده در گور» از دزفول
برگزیده:
لاله زارعی طراح نور نمایش « هندسه وجود دنیا در باب ضیافتی ناتمام » از امیدیه

ج: طراحی لباس
کاندیداها:

رضا ادگی پور برای نمایش دیگر مرا صدا نزن مادر از آبادان

پیمان خوش سخن برای نمایش من از امیدیه

حمزه حمید برای نمایش هندسه وجود دنیا در باب ضیافتی ناتمام از امیدیه

برگزیده:
حمزه حمید برای طراحی لباس نمایش «هندسه وجود دنیا در باب ضیافتی ناتمام» از امیدیه

د: طراحی صحنه
کاندیداها:

اشکان مودت برای نمایش من از امیدیه

عباد نظرپور برای نمایش مثلث از مسجد سلیمان

حمزه حمید برای طراحی صحنه نمایش هندسه وجود دنیا در باب ضیافتی ناتمام از امیدیه

فاطمه لنده برای نمایش خانم ازامیدیه

مریم طرفی برای نمایش گم گشته از رامهرمز

آرش شمشیرگران برای نمایش تراژدی خواب و بیدار عروسک از اهواز

تقدیر :
عباد نظرپور طراح صحنه نمایش «مثلث»از مسجدسلیمان و حمزه حمید طراح صحنه نمایش «هندسه وجود دنیا در باب ضیافتی ناتمام» از امیدیه
برگزیده :
اشکان مودت طراح صحنه نمایش «من» از امیدیه

ر: موسیقی
تقدیر:
محمد هنرجو آهنگساز نمایش «زنده در گور» از دزفول.
برگزیده:
گروه موسیقی نمایش «گم گشته» از رامهرمز.

س: بازیگری زن
کاندیداها :

نرگس نوری ممبینی برای نمایش گم گشته از رامهرمز

پویا باقرپور برای نمایش اشک عروسک از بهبهان

فاطمه لنده برای نمایش خانم از امیدیه

آمنه پورحسینی برای نمایش آذر از خرمشهر

مهرخ افرا برای نمایش مثلث از مسجدسلیمان

نوال وائلی برای نمایش دیگر مرا صدا نزن از آبادان

شکیلا هوتمن برای نمایش ژاندارک در آتش از امیدیه

رتبه سوم بازیگری زن:
به طور مشترک به نرگس نوری ممبینی برای نمایش «گم گشته» از رامهرمز و نوال وائلی برای نمایش «دیگر مرا صدا نزن» از آبادان
رتبه دوم بازیگری زن:
به طور مشترک به فاطمه لنده برای نمایش «خانم» از امیدیه و شکیلا هوتمن برای نمایش «ژاندارک در آتش» از امیدیه
رتبه اول بازیگری زن:
مهرخ افرا برای نمایش «مثلث» از مسجدسلیمان

ش: بازیگری مرد
کاندیداها:

سجاد عبادت دوست برای نمایش سینما مولن رو

ژ از ماهشهر

عدی مولیات برای نمایش من از امیدیه

اسماعیل نورآبادی برای نمایش زنده در گور از دزفول

۴) مهران بلیوند برای نمایش کوگ نازنین از شوشتر

رتبه سوم بازیگری مرد:
هیئت داوران در این بخش انتخابی ندارند
رتبه دوم بازیگری مرد:
عدی مولیات برای نمایش «من» از امیدیه
رتبه اول بازیگری مرد:
سجاد عبادت دوست برای نمایش «سینما مولن روژ» از ماهشهر

ص: کارگردانی
کاندیداها:

فاطمه لنده برای نمایش خانم از امیدیه

پژمان مهراب پور برای نمایش آذر از خرمشهر

نرگس نوری ممبینی برای نمایش گم گشته از رامهرمز

غلامرضا سیاه پور برای نمایش مثلث از مسجدسلیمان

یحیی باوری برای نمایش سینما مولن روژ از ماهشهر

پیمان خوش سخن برای نمایش خانم از امیدیه

رتبه سوم:
یحیی باوی برای نمایش «سینما مولن روژ» از ماهشهر
رتبه دوم:
پیمان خوش سخن برای نمایش «من» از امیدیه
رتبه اول:
غلامرضا سیاه پور برای نمایش «مثلث» از مسجدسلیمان

ض: نمایشنامه نویسی
کاندیداها:

سجاد عبادت دوست برای نمایش سینما مولن روژ از ماهشهر

نعمت زمانپور برای نمایش مثلث از مسجدسلیمان

پیمان خوش سخن برای نمایش من از امیدیه

علی بهرامی برای نمایش کوک نازنین از شوشتر

۵) محمد حسین پورکیانی و اسماعیل نورآبادی برای نمایش زنده درگور از دزفول

تقدیر:
پیمان خوش سخن برای نمایشنامه «من» از امیدیه
رتبه سوم:
علی بهرانی برای نویسندگی نمایشنامه «کوگ نازنین» از شوشتر
رتبه دوم:
سجاد عبادت دوست برای نویسندگی نمایشنامه «سینما مولن روژ» از ماهشهر
رتبه اول:
نعمت زمانپور برای نویسندگی نمایش «مثلث» از مسجدسلیمان

نمایش برگزیده:
نمایش «مثلث» از مسجدسلیمان

اولین جشنواره مونولوگ استان خوزستان به دبیری مهدی درویش از ۱۲ الی ۱۴ دیماه ۹۷ در شهرستان امیدیه برگزار شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.