برنامه های ورزشی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پتروشیمی فجر با ۲۳ رشته آغاز به کار می کند

خورنا|باقر گل فر:جشنواره ورزشی فجر در پتروشیمی فجر به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و مطابق با سال های قبل با حضور بیش از ۷۰۰ نفر در ۲۳ رشته ورزشی آغاز به کار می کند.

بنابه گزارش خبرنگار خورنا به نقل از روابط عمومی پتروشیمی فجر، این جشنواره که با برگزاری مسابقات فوتسال کارکنان سی ام دیماه آغاز می شود، به مدت ۲۹ روز ادامه خواهد یافت.

این گزارش می افزاید، جشنواره ورزشی فجر در “فجر”  که با حضور و مشارکت بیش از ۷۰۰ نفر- رشته از میان کارکنان و خانواده آنان برگزار می شود،شامل ۲۳ رشته وزشی است و شرکت کنندگان این مسابقات در هشت نقطه با هم به رقابت می پردازند.

گفتنی است این مسابقات در  ۵ گروه آقایان،بانوان شاغل،همسران کارکنان، فزرندان پسر و فرزندان دختر  برگزار شده و در پایان به برندگان هر رشته جوایزی اعطا می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • چرا به پتروشیمی رازی یه سری نمیزنید که میخوان مسابقات فوتبال دهه فجر رو به بهانه اوضاع بد مالی کنسل کنن درحالیکه این شرکت بسیار سودآور است و مدیرانش فقط جیب های مبارک خود و هیئت مدیره را پر میکنند. متاسفانه در این شرکت بزرگ کارهای زیادی داره صورت میگیره که همه بیخبرن بجز چند نفر بالا