عمران خوزستان همچنان بدون متولی/ برنده ماراتن معاونت عمرانی استانداری خوزستان کیست؟!

 

خورنا- گزینه های نهایی تصدی معاونت عمرانی استانداری خوزستان روی میز استاندار قرار گرفت.

بر اساس شنیده های موثق خبرنگار خورنا از منابعی در دفتر استاندار، ظرف دیشب و امروز و امشب رایزنی های گسترده ای از سوی دو جریان عمده فعالین سیاسی اجتماعی عرب برای قانع کردن شریعتی به منظور انتخاب معاون عمرانی مد نظر خودشان صورت گرفته است.

فاضل عبیات گزینه مورد حمایت جریانی است که پیش تر در انتخابات شورای اسلامی شهر با فهرست توحید الصوت و با محوریت جاسم شدیدزاده نماینده اسبق اهواز در مجلس وارد رقابت شدند.

محمد حویزاوی نیز دیگر گزینه مورد حمایت اصلاح طلبان عرب نزدیک به حزب اتحاد خوزستان است که از سوی حسین زاده معاون سیاسی استانداری خوزستان به شریعتی معرفی شده است.

بر اساس این گزارش، هر دو نفر نیز دارای سوابق عمرانی بوده و عمدتا وجهه ای اجرایی دارند.

از سوی دیگر خبرهایی مبنی بر انتصاب کیامرث حاجی زاده مدیر کل فعلی مدیریت بحران استانداری بعنوان سرپرست این معاونت منتشر شده است.

حال باید دید شریعتی روی کدام گزینه نظر مثبت دارد و برنده این مارتن چه کسی خواهد بود؟

گفته میشود، استاندار خوزستان روز یکشنبه نظر نهایی خود را اعلام می کند.

به گزارش خورنا، بیش از یک ماه است که هاشمی زاده معاون عمرانی سابق بدلیل بازنشستگی استانداری را ترک کرده و رایزنی جریانات قومی در این مدت مانع انتخاب معاون جدید و عادی شدن روال کارهای معاونت عمرانی شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • مدیریت محترم خبرگزاری خورنا سلام علیکم نیاز امروز جامعه خوزستانی آرامش و استان خروج از وضع موجود که نیاز به وحدت تمام اقوام و حکم محبت و ایجاد همبستگی بین آنها ضمناً جهت تصحیح خبر بعرض تان برسانم دکتر عبیات یک شخصیت تکنوکرات بتمام معنا و از بین شخصیتهای معروف در سطح ملی و اصلاح طلب معتدل و اختیار استاندار محترم خوزستان دکتر شریعتی هستند و اگر حمایتی از شخصیتی که نماینده ادواری و ریاست ستاد عربی دکتر روحانی در استان یا تشکل مردمی و اعتدالی توحید الصوت که در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران از دکتر روحانی حمایت کردند و حاج ناجی غزلاوی معاونت امور شهرستانهای استان خوزستان ستادعربی دکتر روحانی بودند یک نقطه مثبت و پشتیبان اختیار ایده آل استاندار است که شخصیتی متفق علیه را برگزیده که نیاز است از این اختیار عالی تقدیر و تشکر کرد