مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:

اعمال حق منطقه جنگی در احکام فرهنگیان چهار شهر استان خوزستان

مديركل آموزش و پرورش خوزستان اظهار كرد: حق منطقه جنگي به ميزان ٢٠ و ٢٥ درصد در احكام فرهنگيان شهرستانهاي اهواز، انديمشك، دزفول و حميديه اعمال مي شود.

خورنا- به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمد تقی زاده امروز دوشنبه ١٩ آذرماه ٩٧ با اعلام این خبر افزود: با توجه به مکاتبات متعدد و پیگیری های مداوم آموزش و پرورش خوزستان با اداره کل امور تشکیلات وزارت آموزش و پرورش مبنی بر صدور احکام منطقه جنگی ٢٠ و ٢۵ درصد برای فرهنگیان مناطق اهواز،اندیمشک، دزفول و حمیدیه، این احکام به زودی صادر می شود و در اختیار همکاران عزیز قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه برخی از فرهنگیان خوزستانی از قبل حق منطقه جنگی را دریافت می کردند، گفت: حق منطقه جنگی در احکام فرهنگیان شاغل در مناطق آبادان، خرمشهر، شادگان، بندر امام خمینی(ره) ، اروند کنار، بستان، ماهشهر، هندیجان، شوش، هویزه و دشت آزادگان وجود داشته است.

تقی زاده یادآور شد: افزایش حق منطقه جنگی فقط در حکم کارگزینی فرهنگیان شاغل اعمال می شود.

گفتنی است؛ در راستای اجرای بند الف ماده ۱۱۲ قانون برنامه ۵ ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تعیین مناطق عملیاتی دفاع مقدس، این مناطق توسط ستاد کل نیروهای مسلح در نامه ای خطاب به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اعلام شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.