دادستان بندر ماهشهر:

۱۰ متهم در مورد پرونده شهردار چمران احضار و بازجویی شدند/ یک عضو شورای شهر چمران تفهیم اتهام شد/ به زودی یکی از مسئولان شهری بندر ماهشهر احضار و تفهیم اتهام می شود

دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر گفت: بیش از ۱۰ متهم در مورد پرونده تخلفات شهردار چمران احضار شده و مورد بازجویی قرار گرفتند.

مهدی محمدی در تشریح آخرین وضعیت پرونده شهردار چمران اظهار کرد: در دو ماه گذشته علاوه بر شهردار سابق شهر چمران، بیش از ۱۰ نفر از افراد مرتبط با این پرونده به دادسرا احضار شده و مورد بازجویی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در میان افراد احضار شده یکی از نمایندگان حقوقی شرکت صنایع ملی پتروشیمی است که وی هم اکنون در بازداشت به سر می‌برد.

دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر خاطرنشان کرد: یک عضو شورای شهر چمران، دو پیمانکار و یک فعال اقتصادی نیز در این پرونده احضار و تفهیم اتهام شدند که فعلا با سپردن قرار تامین آزاد شدند. به زودی یکی دیگر از مسئولان شهری بندر ماهشهر نیز به منظور تفهیم اتهام به دادسرا احضار خواهد شد.

وی متذکر شد: تحقیقات از متهم اصلی و عوامل دیگر پرونده همچنان ادامه دارد و افراد دیگری نیز در نوبت احضار قرار دارند. لازم به ذکر است اتهامات افراد یاد شده تماماً مالی است.