میزان ورود و ذخیره آب در سدهای دز و کرخه اندیمشک افزایش یافت

خورنا- پیمان جهانگیری ،اظهار داشت: با توجه به افزایش باران در شهرستان اندیمشک تمهیدات مورد نیاز جهت تأمین نیازهای شهروندان پس از بارندگی‌های اخیرپیش بینی و فراهم شد .

وی افزود: طبق اعلام سازمان هواشناسی استان خوزستان از ابتدای آغاز بارش‌های اخیر تا کنون میزان بارش باران در حوضه مرکزی اندیمشک ۶۰ میلی متر، حسینیه ۷۰ میلی متر، بیدروبه ۵۹ میلی متر، پل تنگ ۵۲ میلی متر و مازو ۵۵ نیز میلی متر بوده است.

فرماندار اندیمشک عنوان کرد: طبق اعلام سازمان هواشناسی استان خوزستان از ابتدای امسال تاکنون میزان بارش باران در اندیمشک ۱۱۳ میلی مترو حسینیه ۲۱۶ میلی متراعلام شده است.

وی با بیان این که میزان ذخیره آب در سدهای اندیمشک مطلوب بوده است، ادامه داد: میزان ورود و ذخیره آب در سدهای دز و کرخه اندیمشک با رشد قابل توجه مواجه و پس از اتمام بارش‌های اخیر این میزان اعلام می‌شود.

جهانگیری با اشاره به تشکیل جلسه ستاد بحران در شهرستان اندیمشک، خاطر نشان کرد: با همکاری بخش‌های مختلف شهری تمهیدات موردنیاز پیش بینی و در صورت نیاز شهروندان و در کم‌ترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز به شهروندان ارائه می‌شود.

وی افزود: به همین جهت شهرداری اندیمشک در حوزه آماده سازی معابر شهری و شبکه بهداشت و درمان به جهت تأمین نیازهای درمانی شهروندان با تمام ظرفیت و توان خود آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند.

فرماندار شهرستان اندیمشک ادامه داد: با توجه به اهمیت مسیرهای ریلی و جاده‌ای شهرستان در ترانزیت و حمل مسافر استان خوزستان و با همکاری اداره راه، اداره کل راه آهن زاگرس و تمام دستگاه های اجرایی و خدماتی شهرستان، تمهیدات ویژه و مورد نیاز پیش بینی و در صورت نیاز به شهروندان این خدمات ارائه می‌شود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.