فوتسال خوزستان/ “هندیجانی ها” شکست خوردند، “بندر امامی ها” نیروی انتظامی نداشتند

خورنا: از سری مسابقات دور برگشت فوتسال لیگ برتر خوزستان تیم خلیج فارس هندیجان با چهار گل از میهمان خود پولاد دزفول شکست خورد.

به گزارش خبرنگار خورنا، عصر روز دوشنبه ۲۲ آبان ماه دو تیم خلیج فارس و پولاد دزفول در سالن بصیرت هندیجان جنوبی به مصاف هم رفتند که تیم پولاد در یک بازی برتر موفق شد با نتیجه ۴ بر ۱ به پیروزی برسد.

تیم خلیج فارس با وجود میزبانی و برخورداری از تماشاگران، بازی ضعیف و دور از انتظاری را به معرض نمایش گذاشت تا شاگردان عبادی با
شکستی سنگین خود را مهیای دیدار با برنا خوزستان کند.

خلف عبادی سرمربی تیم خلیج فارس اظهار داشت: با این بضاعت کمی که در اختیار داریم بیشتر از این نمی شود توقع داشت. تیم ما وضع چندان خوبی ندارد. وقتی بد بازی کردیم حریف ما فرصت خوب بازی کردن را پیدا کرد.

وی ادامه داد: با این وجود به بازیکنان خود افتخار می کنم. دو بازیکن ما به نامهای رضا قنواتی و سجاد درویشی تنها ۱۷ سال سن دارند.

عبادی در پایان از حضور تماشاگران در این دیدار به نیکی یاد کرد و گفت: از تماشاگران خونگرم هندیجانی که همیشه یارو یاور ما هستند صمیمانه تشکر می کنم. امیدوارم در بازیهای بعدی بتوانیم بهتر ظاهر شویم.

در دیگر بازی این گروه شهرداری بندرامام خمینی میزبان برنا خوزستان بود که به دلیل عدم حضور ماموران نیروی انتظامی این دیدار برگزار نشد.