اساتید و کارشناسان حوزه آب و برق خوزستان گزینه خود را برای جایگزینی شمسایی معرفی کردند

اساتید و کارشناسان حوزه آب و برق خوزستان گزینه خود را برای جایگزینی شمسایی معرفی کردند

بسمه تعالی

استاندار محترم استان خوزستان

جناب آقای دکتر غلامرضا شریعتی

با عرض سلام و احترام

 

سازمان آب و برق خوزستان یکی از بزرگترین شرکتهای تخصصی آب در کشور می¬باشد که در مسیر منافع ملی و خودکفایی کشور رسالت مهم تأمین منابع آب و انرژی برق آبی را برای توسعه استان زرخیز خوزستان بعهده دارد. وجود رودخانه¬های بزرگ کارون، دز، کرخه، مارون و جراحی، سد مخزنی بزرگ، اراضی مستعد و قابل آبیاری به وسعت ۳ میلیون هکتار و وجود صنایع بزرگ کشاورزی نظیر شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از یک طرف و چالشهای سالهای اخیر در خصوص مشکلات زیست محیطی، تغییر اقلیم و خشکسالی و کاهش شدید آورد رودخانه¬های استان، خشک شدن باتلاقهای متعدد طبیعی، کاهش کیفیت آبهای سطحی استان و … نیز از طرف دیگر نیازمند آن است که سازمان آب و برق خوزستان توسط مدیرانی با دانش آب، با تجربه و توانمند در اخذ تصمیمات مهم که باعث رشد و بالندگی استان گردد هدایت شود. متأسفانه تغییر مدیران در سالهای گذشته و انتصاب مدیرانی که یا دانش آب را نداشته¬اند و یا به دلایل سیاسی منصوب شده¬اند، باعث گردید که در زمان حساس، تصمیمات صحیح اتخاذ نگردد و لذا اکنون استان با چالش¬های زیست محیطی فراوان درگیر است.

اکنون که براساس تصمیم مقام عالی وزارت قرار نیست از خدمات آقای مهندس شمسایی بعنوان مدیر عامل سازمان استفاده شود و ضمن تشکر و قدردانی از مدیریت مؤثر ۱۷ ساله ایشان لازم هست فردی شایسته، متخصص، جوان و توانمند و صاحب تجربه با سوابق اجرائی روشن بر مسند این سازمان قرار گیرد.

از این رو ما تعدادی از اساتید متخصص آب دانشگاه¬های استان خوزستان و آشنا به چالشهای امروزه آب استان و نیز با شناخت کاملی که از آقای دکتر فرهاد ایزدجو داریم، خواستاریم تا استان از این چهره متخصص و خدوم به خوزستان و کشور بهره¬مند گردد. از جنابعالی بعنوان مسئول اول حاکمیت سیاسی دولت در استان و آشنا به مسائل سازمان درخواست داریم تا مجدانه اجازه ندهید تا مدیران غیرمتخصص دیگری بر مسند مدیر عاملی سازمان منصوب شوند.

آقای دکتر فرهاد ایزدجو بعنوان یکی از نخبگان خوزستانی مفتخر دریافت نشان ملی سازندگی، بیش از هفده سال در مدیریت¬های مختلف اعم از شرکت مهندسین مشاور، آب و فاضلاب و سازمان آب و برق خوزستان خدمت کرده است بطوری که در زمان تصدی ایشان بعنوان معاونت سد و نیروگاه پروژه¬های متعددی را اجرا کردند که امروز از نعمات این پروژه¬ها مردم استان بهره¬ مندند. ایشان ضمن آشنایی کامل با پروژه¬های آب استان، تعامل بسیار خوبی با ذینفعان و ارتباط صمیمانه¬ای با مراکز علمی و دانشگاهی برای بکارگیری علم روز دنیا در صنعت آب کشور دارند.

لذا مجدداً از استاندار محترم و سایر دست¬اندرکاران انتظار داریم تا از این چهره علمی – اجرائی که سابقه کارهای درخشان در صنعت آب کشور را دارا هستند حمایت و بستر خدمت¬رسانی به ایشان را برای خدمتگزاران کشور عزیزمان فراهم نمایند.

 

 

 

با تشکر

جمعی از اساتید متخصص آب

دانشگاه¬های استان خوزستان

 

 

دکتر مهدی قمشی دکتر محمد محمودیان شوشتری

دکتر عبدعلی ناصری دکتر منا گلابی

دکتر سیدمحمود کاشفی¬پور دکتر نصراله کلانتری

دکتر محمود شفاعی¬بجستان دکتر جواد احدیان

دکتر مهدی دریائی دکتر محمد حیدر نژاد

دکتر محمد بهرامی یاراحمدی دکتر جواد ظهیری

دکتر فریدون رادمنش دکتر امیر عباس کمان بدست

دکتر سید محسن سجادی دکتر احمد جعفری

دکتر پروانه تیشه¬زن دکتر سید امین اصغری پری

دکتر محمدرضا شریفی دکتر مهدی کرمی مقدم

دکتر مهدی زینی¬وند دکتر محمد عزیزی پور

دکتر حیدر زارعی دکتر کاظم رنگزن

دکتر امیر سلطانی¬محمدی دکتر چیت سازان

دکتر حیدرعلی کشکولی دکتر آرش ادیب

دکتر محمد الباجی

دکتر حسین بهرامی دکتر نیما کرم زاده

و این اسامی در حال تکمیل شدن می با¬شد……

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • بله درست میفرمایید دکتر ایزدجو از همه بهتر هستن و باتجربه
  اما احسنت بر سایت خورنا که همواره بدون حاشیه بدون شوآف برای اطلاع رسانی و موفقیت واقعی استان خوزستان تلاش میکنه

 • استاندار خودشون همشهری شمسایی هستن
  بهبهانیها اصولا تا جان در بدن دارن از هم دفاع میکنن حتی اگر به ضرر مردم باشه

 • احسنت اساتید دلسوز و کاردان

 • یعنی ممکنه امپراتوری شمسایی پایان یابد
  شدیدا منتظرم نیروی جوان و تازه نفس بیاد شمسایی فکر میکنه سازمان ملک شخصی خودش و بهبهانی ها هست

 • کی به حرف اساتید محل میزاره چیزی که الان اهمیت نداره علم هست باید پارتی داشته باشی
  اگر قرار بود به حرف علما گوش بدیم که این وضعیت الانمون نبود

 • تنها مرگ میتونه پست رو از بعضیها بگیره
  این افراد از اول انقلاب خودشون بودن تا حالا
  بقیه هم که حساب نیستن چون خودی نیستن

 • دوستان گرامی با سلام ، البته که دکتر ایزدجو دارای رزومه کاری قوی و توان مدیریتی بالایی می باشند و گزینه بسیار مناسبی می باشند اما این نکات را برای دوستانی می نویسم که تصور می کنند با آمدن دکتر ایزدجو تفکر مدیریتی حاکم بر سازمان عوض می شود .بد نیست بدانید که دکتر ایزدجو سابقا معاون جناب شمسایی بودند و الان هم با رایزنی خود ایشان به عنوان گزینه انتخاب گردیدند تا قدرت موجود از دست حلقه ای خاص خارج نشود. همچنین دل خوش نمودن به امضای عده ای از اساتید بسیار ساده نگریست زیرا برخی از این بزرگواران بدلیل تعارف و برخی دیگر به دلیل گرفتن طرح های میلیونی از سازمان آب و برق این کمپین را مدیریت می کنند…….با مراجعه به قسمت قراردادهای طرح های میلیونی بسیار از اسامی قابل مشاهده می باشند.پس لطفا این دیدگاه ها را با نظر نخبگان و کار علمی و نظر های دیگر ….. مزین نفرمایید . صرفا نظر شخصی عده ای از این بزرگواران می باشد که البته قابل احترام است.

 • با سلام
  برخی اساتید تکذیب کرده اند.
  داتشگاه رسالت علمی دارد نه وابستگی سیاسی، ایزدجو سیاسی است، شان داتشگاه ورود به مسایل سیاسی و دینی نیست. اگر ایشان به دانشکده علوم اب کمک کرده اند دلیلی برای قدردانی و اطلاعیه پشتیبانی نیست

 • با سلام
  ورود دانشگاه به جبهه گیری های سیاسی خطرناک است. شان دانشگاه بعنوان یک مرجع سالمسالم پاک زیر سوال می رود.
  لطفا اساتید گرامی دانشگاه پرهیز نمایند