رئیس پلیس خوزستان خبر داد:

دستگیری قاتل پزشک اهوازی در کمتر از یک روز

فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی و دستگیری قاتل یک پزشک متخصص اهوازی در فاصله زمانی کمتر از 24 ساعت خبر داد.

به گزارش خورنا سردار “حیدر عباس زاده” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی در خصوص خبری مبنی بر وقوع یک فقره قتل در کیلومتر ۲۵ جاده رامهرمز به اهواز، دستورات ویژه جهت شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان به مأموران پلیس آگاهی شهرستان رامهرمز ابلاغ شد.

سردار عباس زاده افزود: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد مقتول به هویت(ح-ج) پزشک متخصص داخلی و ساکن اهواز بوده که در مسیر اهواز به رامهرمز به قتل رسیده و جسدش در کنار خیابان رها شده است.

وی ادامه داد: مأموران پلیس آگاهی شهرستان رامهرمز با بکارگیری توان علمی و روش های نوین کشف جرم پس از تلاش های مستمر قاتل به هویت(ف-ع) را که فردی مونثه و یکی از منشی های مطب مقتول بوده، در کمتر از ۲۴ شناسایی و دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه با بیان اینکه متهم در تحقیقات پلیس به درگیری با مقتول در مسیر اهواز به رامهرمز در درون خودرو اعتراف کرده است، عنوان داشت: قاتل با ضربات متعدد پیچ گوشتی مقتول را از پای درآورده و پس از آن وی را در کنار خیابان رها کرده است.

فرمانده انتظامی استان خورستان با اشاره به اعتراف قاتل که انگیزه قتل ارتکابی را اختلافات شخصی عنوان نموده است، خاطر نشان کرد: متهم با پرونده متشکله جهت رسیدگی تحویل مرجع قضائی شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.